Vsaďte si na českou Gambrinus ligu: Viktoria Plzeň - Vysočina Jihlava


Nevíte co s penězi? Pojďte si vsadit s Unibetem a vyhrajte pořádný balík, sázkám se hranice nekladou. Tentokrát jsme se zaměřili na duel české Gambrinus ligy mezi Plzní a Jihlavou.

FC Viktoria Plzeň - Vysočina Jihlava (pondělí 18:00)

Kurzy na utkání: 1,19 - 6,00 - 12,50

V české lize se v pondělí dohrává duel šestnáctého kola, ve kterém plzeňská Viktorka změří síly s Jihlavou. Plzeň bojuje v tabulce o první průběžnou pozici a na domácí půdě v Doosan Areně je pochopitelně jasným favoritem, což naznačují také kurzy sázkových kanceláří.

Plzeň neprohrála už osm zápasů v řadě a připsala si šest vítězství a dvě porážky. Díky této jedinečné formě si chce sérii prodloužit také do posledního podzimního ligového duelu proti Jihlavě. V případě úspěchu se Plzeň posune v tabulce zpět na první pozici o dva body před Jablonec.

Jihlava je před utkáním na desátém místě a střídá lepší výkony s horšími. V celkovém součtu však zatím může být s dosavadním průběhem sezóny poměrně spokojena. Na pátou Mladou Boleslav ze své pozice ztrácí pouze pět bodů. Jihlava navíc v letošní sezóně už s Plzní bodovala, v prvním vzájemném zápase na domácí půdě uhrála remízu 1:1.

Kromě tipu na zápas, který by měl být jasný a s kurzem 1,19 na vítězství Plzně nemá cenu ani tuto příležitost dávat, jsou tu pochopitelně i další. Například velmi zajímavý je kurz na vítězství Plzně v prvním poločase (1,60) nebo na to, že oba týmy v zápase nevstřelí branku (1,60).

V případě většího risku si můžete vsadit také na to, že Plzeň skóruje v obou poločasech (1,78), což není úplně nereálné. Jednou z nejlepších sázkových přílžitostí na utkání je skutečnost, že v utkání padne více než 2,5 gólu (1,50). Kromě těchto příležitostí si můžete pochopitelně také vsadit na přesný výsledek.

Tip Unibetu: Viktoria Plzeň - Vysočina Jihlava 3:0 (7,50)

Všechny sázkové příležitosti na zápasy české ligy naleznete zde!