Vsaďte si na dohrávku devátého kola Gambrinus ligy mezi Jabloncem a Duklou


V tradiční pondělní dohrávce Gambrinus ligy se druhý Jablonec doma postaví proti Dukle a má jedinečnou příležitost dostat se na první místo v tabulce. Plzeň, Sparta i Olomouc zaváhali a Jablonec tak v případě vítězství půjde o dva body na první flek. Dukla bojuje s osmi body ve středu tabulky. Vsaďte si na dohrávku české nejvyšší soutěže.

Kurzy na utkání: 1,65 - 3,65 - 5,00

Domácí Jablonec je podle kurzů jednoznačně favoritem tohoto utkání. Kurz 1,65 u sázkové kanceláře Unibet hovoří za vše. Vsadit si pochopitelně můžete i na další příležitosti, které naleznete přímo na stránce UNIBETU.

Jablonec však doma dvakrát za sebou v lize neuspěl a tuto nepříjemnou bilanci by rád zlomil právě proti Dukle. Oba celky v týdnu sehrály také pohárové utkání a jdou do zápasu ze stejné pozice. Jablonec v poháru lehce zvítězil na půdě Meteoru Praha (6:0), Dukla těsně postoupila přes HFK Olomouc (3:2p).

V posledním ligovém duelu Jablonec uspěl na půdě Slovácka, odkud si odvezl cenné tři body za vítězství 1:0. Dukla sehrála vyrovnaný duel doma se Slavií a stejně jako kolo předtím si připsala bod za remízu, tentokrát 0:0.

Vzájemné zápasy obou celků z minulé sezóny byly vyrovnané a každý z týmů si připsal jedno vítězství. Dukla zvítězila v Jablonci 2:0 a Jablonec poté vyhrál na Dukle 3:1. Tato statistika vypovídá o tom, že by Jablonec tentokrát doma nemusel znovu uspět, ale tentokrát dokáže využít zaváhání svých soupeřů a Duklu doma porazí.