Vsaďte si na Premier League - 10 sázkových příležitostí na utkání Chelsea - Liverpool


Bookmaker Unibetu Steve Jennings má veškeré sázkařské informace, které potřebujete k nedělnímu šlágru mezi Chelsea a Liverpoolem. Dejte na jeho zajímavé tipy. V článku Vám nabízí hned 10 příležitostí na tento veliký zápas 11. kola anglické Premier League.

10. V minulé sezóně se proti sobě oba celky utkaly hned čtyřikrát ve všech soutěžích. Chelsea dokázala v těchto duelech uspět pouze jednou, konkrétně ve finále FA Cupu. Na vítězství Blues je tentokrát kurz 1,90.

9. Liverpool tedy dokázal v minulém ročníku Chelsea dvakrát porazit v lize a jednou ještě v Ligovém poháru. Tentokrát je situace jiná a na úspěch svěřenců Brendana Rodgerse je vypsán kurz 3,90.

8. Na Stamford Bridge loni Liverpool vyhrál 2:1 a za tento výsledek by tentokrát byl nesmírně rád. Příliš pravděpodobný však není (14,00).

7. Bývalý obránce Chelsea Glen Johnson se ve zmiňovaném zápase prosadil do sítě svého bývalého klubu. Anglický reprezentant může skórovat i tentokrát, ale bude to mít hodně těžké, což dokazuje i kurz 17,00 na to, že se mu to podaří.

6. Liverpool neprohrál už pět ligových zápasů v řadě a má velmi solidní formu. I přesto se nachází až na dvanáctém místě v tabulce anglické ligy. V případě skvělého výkonu můžou Reds uhrát na půdě Chelsea minimálně remízu, na tu si můžete vsadit s kurzem 3,60.

5. Z posledních pěti ligových zápasů Chelsea inkasovala hned osmkrát a ani jednou neměla čisté konto, což není příliš dobrá defenzivní vizitka. Kurz na to, že domácí zvítězí, aniž by inkasovali gól je 7,50.

4. Hráčem Premier League za měsíc říjen byl španělský záložník ve službách londýnského velkoklubu Juan Mata. V posledních sedmi soutěžních zápasech vstřelil sedm branek a i tentokrát je kandidátem na střelce s kurzem 3,50.

3. Na druhé straně je hlavním kanonýrem uruguayský útočník Luis Suárez. Ten se v posledních pěti ligových zápasech trefil pětkrát. Zkuste si s kurzem 7,75 vsadit na to, že otevře gólový účet utkání.

2. Pokud Chelsea proti Liverpoolu vítězí, velmi často je to výsledkem 1:0. Na tuto skutečnost si můžete vsadit s kurzem 8,75, tedy ne moc pravděpodobné, že se tak stane.

1. Útočník Chelsea Fernando Torres se v 56 zápasech trefil zatím pouze jedenáctkrát a velmi zaostává za svou úspěšností právě z dob působení v Liverpoolu, kde se za stejnou porci zápasů trefil osmatřicetkrát. Vsaďte si na to, že Torres proti svému bývalému zaměstnavateli neskóruje s kurzem 1,38.