Vsaďte si na slovenskou ligu: Žilina je tutovka, Slovan nejistý


MŠK Žilina hraje ve třetím kole doma se Zlatými Moravci, což z ní dělá jasného favorita. To Slovan, kterého úvod sezony nezastihl v nejlepším rozpoložení, čeká o poznání silnější Trenčín. A tým z Bratislavy už musí zabrat!

MŠK Žilina - Zlaté Moravce, neděle 17:30

Kurzy: 1,40 - 4,25 - 6,75

Jednoznačným favoritem třetího kola slovenské ligy je domácí Žilina. Po dvou kolech má slušné čtyři body, v její prospěch hraje i rozehranost. Zatímco Moravce kromě ligy hrály jen přátelská utkání, MŠK už má za sebou dvě předkola Evropské ligy. Jak s Torpedem, tak s Ljubljanou mužstvo postoupilo, byť se Slovinci jen těsně po domácí výhře 2:0, kterou dvěma góly zajistil Paur.

Zlaté Moravce naproti tomu obě dvě svá soutěžní utkání prohrála, rozdílem dvou branek je porazily Košice i Ružomberok, a pokud se klub rychle nezvedne, bude bojovat o čistou záchranu.

Trenčín - Slovan Bratislava, neděle 18:00

Kurzy: 2,40 - 3,20 - 2,70

Mnohem vyrovnanější podívanou slibuje o půlhodinu později hraný duel mezi Trenčínem a Slovanem. Domácí vstoupili do slovenské ligy vysokým čtyřgólovým vítězstvím nad Nitrou, ale další kolo v Trnavě narazili. Náladu si pak spravili v Evropské lize, když postoupili přes švédský Göteborg.

Slovan hrál v lize jediné utkání, přičemž domácí remíza s Dunajskou Stredou není nic, čím by se v hlavním slovenském městě měli chlubit. Mnohem tvrdší ránu pak tradiční klub dostal v předkole Ligy mistrů, kde nestačil na neznámý bulharský celek Ludogorets. Doma sice Slováci vyhráli 2:1, odvetu ovšem nezvládli a po prohře 0:3 jsou ze soutěže venku. Fořt a spol. si náladu budou chtít spravit proti Trenčínu. Povede se jim to?