Vsaďte si na středeční zápasy Ligy mistrů.


V úterý jsme v rámci třetího kola Ligy mistrů viděli řadu zajímavých výsledků a povedených zápasů. Také ve středu nás čeká pořádná várka skvělých zápasů, pro zajímavé tipy jsme si tentokrát vybrali zápasy ze skupin C a B. Tak neváhejte a vsaďte si s Unibetem.

Arsenal 2.05 remíza 3.35 Schalke 3.65

Je to nemožné, ale Arsenal na domácí půdě v rámci evropských pohárů neprohrál už 45 utkání v řadě. Nyní má ve skupině B po dvou kolech plný šestibodový zisk a proti Schalke je Arsenal doma jasným favoritem. Německý velkoklub má však v lize parádní formu a v Lize mistrů ztrácí na Arsenal dva body.

Schalke si o víkendu v lize poradilo s Dortmundem a potvrdilo svou formu. Jistotou sázení je vsadit si na gól pro Huntelaara, který sází jeden gól za druhým a i na půdě Arsenalu je kurz na jeho úspěch "pouze" 2,90. Očekává se ofenzivní utkání a oba celky by mohly v utkání skórovat, na tuto statistiku je vypsán kurz u Unibetu 1,55, což rozhodně stojí za vyzkoušení.

Tip na výsledek: 2:2 s kurzem 12.00


Montpellier 2.00 remíza 3.35 Olympiakos Pireus 3.80

Francouzské Montpellier po úspěchu z minulé sezóny do té nové nevstoupilo ideálně a zatím se výsledkově trápí, což potvrzuje i jejich pozice v Lize mistrů, kde po dvou zápasech získal francouzský celek pouze jeden bod za remízu se Schalke. Nyní má šanci získat plný bodový zisk z domácího zápasu s Olympiakosem, ve kterém je Montpellier favoritem.

Ohledně sázkové příležitosti na střelce se vyplatí přemýšlet o domácím Souleymane Camarovi. Ten je v úvodu sezóny nejlepším střelcem Montpellieru a kurz na jeho branku je velmi vysoký, 7,50. Dále se určitě vyplatí vsadit si na vítězství domácích. Montpellier v minulém kole uhrál velmi cennou remízu na půdě Schalke a jeho forma jde nahoru, Pireus to bude mít na horké půdě ve Francii velmi těžké.

Tip na výsledek: 1:0 s kurzem 7.75


Málaga 2.05  remíza 3.45  AC Milan 3.55

Málaga v létě přišla o tři klíčové hráče a přesto do nového ročníku vstoupila famózním způsobem. V lize se jí nesmírně daří a je na třetí pozici, v Lize mistrů má po dvou zápasech na kontě šest bodů a je v čele tabulky skupiny C. Proti sobě bude mít v rámci třetího kola italské AC Milán, tedy hlavního favorita celé skupiny.

V domácím utkání je však Málaga favoritem. Ve výborné formě hraje zejména Portugalec Eliseu, který se může prosadit i v utkání proti AC s kurzem 5,25, na Joaquína je vypsán kurz 6,50. Sázkové kanceláře také favorizují domácí Málagu a na její vítězstv vypsal Unibet kurz 2,05, dále tipnul přesný výsledek 2:1. Tipněte si také a trefte středeční šlágr.

Tip na výsledek: Málaga 2-1 AC Milan s kurzem 9.50.