Vsaďte si na utkání mezi Levante a Barcelonou


Bookmaker Unibetu Paul Wilkes se tentokrát zblízka zaměřil na utkání španělské ligy mezi Levante a Barcelonou. Nevíte co s penězi? Pojďte si vsadit s Unibetem a vyhrajte pořádný balík, sázkám se hranice nekladou.

Barcelona si bude na půdě Levante pojišťovat své první místo v tabulce a vzhledem k tomu, že Real prohrál na půdě Betisu 0:1, může největšímu rivalovi odskočit už na rozdíl jedenácti bodů. K tomu však musí na půdě nevyzpytatelného soupeře uspět.

Levante vstoupilo také do nového ročníku Primera Division skvělým způsobem a drží si šestou pozici. Zejména na domácí půdě předvádí Levante parádní výkony a v případě ideálního rozpoložení může potrápit také favorita z Barcelony. 

V minulém kole oba celky uspěly. Levante zvítězilo 2:0 na půdě Deportiva la Coruňi a Barca si poradila 3:1 se Zaragozou. Také generálka na tento zápas vyšla oběma skvěle. Barcelona v rámci Ligy mistrů zvítězila jednoznačně 3:0 na půdě Spartaku Moskva, Levante zase v Evropské lize zvítězilo 3:1 v Helsingborgu.

V posledních vzájemných zápasech je na tom pochopitelně lépe Barca, která vloni svého nedělního soupeře dvakrát porazila (2:1, 5:0). V předminulé sezóně však Levante dokázalo s Barcou doma uhrát remízu 1:1 a za tento výsledek by se nezlobilo ani tentokrát.

Na remízu 1:1 je tentokrát vysoký kurz 11,00 a není přiliš pravděpodobné, že by se oba celky rozešly smírně. Barcelona je v zápase jasným favoritem. Zajímavou sázkovou příležitostí je sázka na to, že oba celky vstřelí gól. Tu rozhodně na svůj tiket přidejte se solidním kurzem 2,00.

Nejlepším střelcem Primera Division je pochopitelně Lionel Messi a i tentokrát je na něj nejnižší kurz ze všech - 1,35, což je v případě sázky na střelce opravdu hodně málo a dá se říct, že se jedná téměř o tutovku. Kurz na vítězství Barcelony je potom 1,25.

Kromě toho je nejlukrativnější sázkou na utkání fakt, že padne méně než 3,5 gólu, protože v zápasech mezi těmito dvěma celky příliš gólů většinou nepadá. Na to si můžete vsadit s kurzem 1,62.

Tip Unibetu: Levante - Barcelona 1:2 (8,00)