Vsaďte si na utkání mezi Mallorcou a Barcelonou


Katalánský velkoklub v úvodu sezóny válcuje konkurenci a na půdu Mallorcy jede v rámci 11. kola jako jasný favorit. Vsaďte si na jeho úspěch!

Mezi oběma celky je v tabulce propastný sedmnáctibodový rozdíl a Mallorca bojuje ve spodních patrech tabulky, nyní je čtrnáctá. Barcelona je o tři body první před dotírajícím Atléticem Madrid, Real ztrácí dalších pět bodů, na Barcu celkem osm.

Mallorca po dobrém startu do soutěže ztratila pět ligových zápasů v řadě a na domácí půdě proti Barceloně je jasným outsiderem.  Trenér Joaquín Caparros má teď nyní za úkol zastavit tuto bídnou sérii a dostat Mallorcu zpět do horní poloviny tabulky. 

Barcelona má za sebou také těžký týden. Ve středu totiž v rámci Ligy mistrů překvapivě prohrála 1:2 na půdě Celticu, což rozhodně nikdo nečekal. Reputaci si Blaugranas chtějí napravit v ligovém utkání na půdě Mallorcy. Na utkání Vám přinášíme řadu zajímavých sázkových příležitostí, z nichž si můžete vybrat.

Z posledních tří domácích zápasů proti Barceloně Mallorca nedokázala doma ani skórovat, což je přímo hrůzostrašná bilance. Naposledy se jí to podařilo v květnu roku 2009, kdy Mallorca doma zvítězila 2:1. Podobný výsledek však znovu pravděpodobný není, je na něj vypsán kurz 28,00.

Jako jediný se proti Celticu prosadil Lionel Messi. Také na Mallorce bude hlavní útočnou zbraní hostujícího celku a na jeho gól si rozhodně vsaďte, kurz 2,60 za to stojí. Pokud nejste nároční sázkaři a stačí Vám si dát na tiket tutovku, rozhodně si vsaďte na vítězství Barcelony - 1,24.

Barcelona sice letos body příliš neztrácí, ale horší má první poločasy. Už pětkrát v nich dokonce prohrávala a pak utkání otočila ve druhém dějství. Můžete si zkusit vsadit i na to, že Mallorca bude po první pětačtyřicetiminutovce ve vedení - 22,00.

Tip na výsledek:

Real Mallorca 1-4 FC Barcelona (kurz: 16,00)