Vstřelí Kadlec gól? Frankfurt hraje ve Freiburgu


17.30 SC Freiburg - Eintracht Frankfurt 2,75 - 3,40 - 2,45

Ve Freiburgu se bude hrát střetnutí dvou týmů ze spodní poloviny tabulky. Pokud však uspějí hostující fotbalisté, posunou se do klidného středu tabulky, odkud by pak mohli útočit na přičky zaručující evropské poháry.

Domácí tým, který hraje skupinu Evropské ligy společně s Libercem, nevstoupil do soutěžního ročníku příliš dobře. V sedmi zápasech uhrál jen tři body, přičemž stále čeká na výhru. Aby se situace hráčů Freiburgu ještě nezhoršila, je zapotřebí uhrát s Frankfurtem minimálně bod. Jinak se dá očekávat, že budou mít celou sezonu sestupové starosti.

Body pochopitelně potřebuje i mužstvo Eintrachtu, které se po špatném začátku zvedlo a nyní má na svém kontě osm bodů. Frankfurtu pomohl příchod Kadlece ze Sparty, který okamžitě zvýšil útočnou sílu taktéž účastníka letošního ročníku Evropské ligy.

Aktuální forma hovoří pro hostující mužstvo, které posledních pět soutěžních zápasů neprohrálo. To Freiburg má dvě prohry v řadě, aniž by vstřelil gól. Nicméně vzájemná utkání z posledních let bývají vyrovnaná, což se dá očekávat i nyní. Navíc nepadá moc branek. Zda se v tomto ohledu změní historie, má možnost ovlivnit také český útočník Václav Kadlec. Kurz, že dá alespoň jednou branku, je lákavý. 

Stav po 1. poločase: 3,30 - 2,14 - 3,00

Oba týmy budou skórovat: Ano 1,62 - Ne 2,15

Václav Kadlec

Vstřelí branku: 2,70

Nedá gól: 1,40

Vstřelí první gól: 6,00

Vstřelí poslední gól: 6,00