Výběr tipů na středeční zápasy italské Serie A


Italská liga má tento týden na programu vložené desáté kolo a v něm se můžou fanoušci této soutěže těšit na zajímavé tipy. Šlágrem je středeční zápas mezi Parmou a AS Řím, kromě něj Vám přinášíme tipy na další čtyři zápasy.

Inter Milán 1.50, remíza 3.85, Sampdoria 6.50

Skvělou formu má v posledních zápasech v současnosti třetí celek tabulky Inter Milán. Ten ve všech soutěžích vyhrál už sedm zápasů v řadě a také proti Sampdorii je jasným favoritem, čemuž napovídá také kurz na vítězství domácích, 1,50. Inter je díky této sérii v tabulce pouze čtyři body za vedoucím Juventusem.

Sampdoria je na tom o poznání hůře. Ta naopak poslední čtyři ligové zápasy prohrála a propadla se už na dvanácté místo v tabulce Serie A, přičemž na Inter ztrácí už jedenáct bodů. Sampdoria naposledy vyhrála soutěžní utkání 16. září. Inter navíc v posledních zápasech o svém vítězství rozhodl už v první půli a povede se mu to i tentokrát.

Juventus 1.25, remíza 5.25, Bologna 12.00

Bologni se vstup do nového ročníku vůbec nepodařil a na půdě prvního Juventusu nemá osmnáctý celek tabulky příliš mnoho šancí na úspěch, čemuž napovídá také kurz na vítězství Staré dámy. Juventus je po devíti kolech v tabulce na prvním místě a je jasným favoritem. Není o čem mluvit, vsaďte si na jednogólový handicap Juventusu s kurzem 1,83.

Lazio Řím 1.72, remíza 3.40, AC Turín 5.00

Římské Lazio se po devíti kolech drží na slušné čtvrté pozici, ale svou bilanci si trochu pokazilo v minulém kole, ve kterém prohrálo na půdě Fiorentiny 0:2. Ta se díky tomu dostala na pátou pozici tři body za Lazio. Cristian Ledesma a Hernanes navíc v zápase proti Fiorentině inkasovali červenou kartu a nemohou proti Turínu v rámci 10. kola nastoupit. Role tvůrce by se tedy měl ujmout Vladimir Petkovič.

Turín získal z posledních tří duelů pouze bod a na půdě favorizovaného Lazia to bude mít velmi těžké. Lazio je však bez svých tvůrců zranitelnější a vyplatí se zkusit si vsadit na dvojitou šanci ve prospěch Turína s kurzem 2,04.

Parma 3.00, remíza 3.20, AS Řím 2.30 

Ze všech osmi středečních zápasů je největším šlágrem duel mezi sedmou Parmou a šestým AS Řím. Domácí na svého soupeře před zápasem ztrácí dva body a mají tak velikou motivaci dostat se po tomto kole před AS Řím. Podle kurzů je však mírným favoritem hostující tým v čele s českým trenérem Zdeňkem Zemanem.

Parma je v dobrém rozpoložení a poslední dva ligové zápasy vyhrála, ale proti AS Řím má v lize nepříjemný komplex a nevyhrála už dvanáct zápasů v řadě, přičemž jen dvakrát uhrála remízu. Právě díky této statistice je AS Řím v utkání favoritem. Nejlepším střelcem domácích v dosavadním průběhu sezóny je Amauri. Vsaďte si na to, že se do sítě AS Řím trefí s kurzem 2,70.