Vyřadí Plzeň i Fenerbahce?


Viktoria Plzeň - Fenerbahce Istanbul 2,10 - 3,30, 3,40

Fotbalisté Viktorie Plzeň překvapivě hladce vyřadili v Evropské lize Neapol a nyní si brousí zuby na Fenerbahce Istanbul. Nyní už je ani Evropa nepovažuje za outsidera proti tureckému klubu, který má větší zkušenosti z vyřazovacích bojů evropských soutěží.

Podle prognóz po losu Evropské ligy už Plzeň neměla na evropské scéně působit, jenže výborný zodpovědný výkon svěřenců trenéra Pavla Vrby proti Neapol znamenal v konečném zúčtování 5:0 na góly. Italský celek vypadl s českým mistrem z roku 2011 způsobem, který nečekal.

Najednou i různých zákoutí Evropy je možno zaznamenat, že s Plzní se začíná počítat a je opravdu černým koněm soutěže. Na jednu stranu to je potěšující fakt, na druhou už si asi těžko dovolí Viktorii podcenit. Za poslední léta v evropských pohárech si fotbalisté Plzně vybudovali respekt a uznání.

Že Plzeň není proti Fenerbahce outsiderem potvrzují také kurzy sázkových kanceláří, vždyť podle nich je západočeský celek v domácím prostředí mírným favoritem. Hráči Viktorie mají jistotu, že je požene vyprodaný stadion. Při vší úctě k plzeňským fanouškům fotbalisté Fenerbahce se atmosféry příliš nezaleknou, při svých domácích utkáních jsou zvyklí na větší peklo.

Podle kvality obou kádrů i aktuální formy se bude jednat o velice vyrovnané střetnutí, které skončí vítězstvím o gól nebo remízou. Blíže k vítězství budou mít Viktoriáni.