Wrestling během fotbalového utkání. Khan oplácel hrubý faul bizardním způsobem [VIDEO]


Shab Khan, obránce Worcesteru City, cítil, že na něm byla vykonána velká nespravedlivost - svým způsobem měl určitě pravdu, protože zákrok Charlieho Russella ze Stockportu byl opravdu hrubý. Proto se rozhodl vzít spravedlnost do vlastních rukou…..

…. jak jste sami viděli Khan to těžce přehnal, takže z oběti se rázem stal všivák, nad jehož činem nyní fotbalová veřejnost kroutí nevěřícně hlavou. 

Odpovídal tomu i trest. Zatímco Russell inkasoval pouze žlutou, Khan mazal okamžitě pod sprchy. Pro amatérského fotbalistu a nadějného wrestlera  může být útěchou, že jeho Worcester nakonec zvítězil – v klání týmu z šesté anglické soutěže – 2:0.

„Nikdy v životě jsem nic podobného neviděl. Možná někde v hospodě, ale během fotbalového utkání určitě ne. Stále se marně snažím si celou situaci nějakým rozumným způsobem vysvětlit,“ okomentoval bizardní situaci manažer Stockportu Alan Lord.

Zajímavé bylo vyjádření druhé strany. Worcester k celému incidentu napsal na svém twitteru následující:

„Hrozný zákrok na Khana. Khan následně nezareagoval správně a byl vyloučen, zatímco hráč Stockoportu dostal pouze žlutou kartu.“

Ještě než se s tímto úsměvným příběhem nadobro rozloučíme, neodpustím si vypíchnout dva zajímavé momenty, které pravděpodobně zůstaly ve stínu líbivého wrestlingového chvatu.

1. Děs

Reakce spoluhráče Shaba Khana je všeříkající. Když viděl zákrok svého kolegy, jen se nevěřícně chytnul za hlavu. Fatální zákrok vyhodnotil bystře:

Image and video hosting by TinyPic

2. Skvělá reklama 

Tim Rose si musí mnout ruce. Jeho reklama, kterou nechal umístit na jednu z budov vedle hřiště, je na videu, které oběhlo celý fotbalový svět, krásně čitelná a na očích. Nyní o něm musí vědět zcela bezpečně všichni ve městě a širokém okolí: 

Image and video hosting by TinyPic