Zlepší si Borussia náladu ve Wolfsburgu?


Bayern Mnichov - Augsburg 1,08 - 10,00 - 25,00

Neporažený Bayern se v Allianz Areně střetne s celkem Augsburgu. Úřadující německý mistr nemůže brát nic jiného než zisk tří bodů, pro Augsburg bude mít remíza cenu zlata.

Fotbalisté bavorského velkoklubu si suverénně počínají v Lize mistrů a také v německé lize se jim daří, před Dortmundem vedou tabulku, přičemž body ztratili jen za dvě remízy. U Augsburgu se čekalo, že bude bojovat o záchranu, mužstvo zatím může být se svými výkony spokojeno. Z jedenácti utkání vyhrálo čtyřikrát.

Kdyby se mu podařilo urvat plný počet bodů na Bayernu, jednalo by se o prvotřídní senzaci. Mnichovský celek má aktuálně obrovskou sílu a pravděpodobné základ úspěchu položí už v první půli. Dá se očekávat výhra o dva a více gólů.

Tip: 1

Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 4,85 - 3,50 - 1,75

Finalista loňského ročníku Ligy mistrů v týdnu doma podlehl Arsenalu a výrazně si zkomplikoval postup do vyřazovacích bojů. Také proto bude Borussia usilovat o to, aby si zvýšila sebevědomí a na půdě Wolsburgu se pokusí zvítězit. Nebude se však jednat o jednoduchý zápas, byť soupeře od sebe dělí deset bodů.

Wolfsburg se totiž dostal do formy a třikrát v řadě zvítězil, dvakrát dokonce na půdě soupeře. Pohybuje se tak příčkách zajišťující evropské poháry. Borussia v Bundeslize prohrála jen jednou a stejně jako sobotní soupeř má na kontě tři vyhrané ligové zápasy za sebou. Je tak v těsném závěsu za vedoucím Bayernem.

Svěřenci trenéra Jürgena Kloppa jsou sice v utkání mírným favoritem, ale Wolfsburg loni neporazili. Uhráli s ním jen bod za remízu 3:3. Pro diváky je také pozitivní věcí, že ve vzájemných zápasech těchto soupeřů padají góly. Vsadit, že se střelci prosadí minimálně třikrát, není rozhodně k zahození.  

Tip: 2