Zuřící trenér Bredy udělal pěstí díru do krytu střídačky [VIDEO]


Trenéři reagují na neúspěchy různě. Někteří nasadí kamennou tvář, jiní si zanadávají či nakopnou láhve s vodou. No, a pak je tady level Robert Maaskant.

Jeho mužstvo bojující v Eredivisie o udržení narazilo o víkendu na jasně nejhorší tým ligy. Proti Dordrechtu začalo pro Maaskanta vše skvěle. Záložník Tighadouini vstřelil dvě branky a Breda vedla po poločase 2:0, ale v druhém dějství se vedení vypařilo jako pára nad hrncem. Dordrecht dokázal zaskórovat dvakrát během dvou minut a připravit Bredu o dva body.

To byl na psychiku Maaskanta příliš velký nápor. A protože běsnícímu trenérovi přišla do cesty lavička náhradníků, neváhal a pěstí napálil do krytu střídačky. Plast odlétl a Robertovi nezbylo, než si krvácející ruku zchladit studenou vodou – jednu láhev si mohl Maaskant nalít na hlavu, určitě by mu to prospělo.

Ve výše uvedeném případě posloužila plastová lavička náhradníků jako hromosvod zlosti, ale existuje případ opačný, kdy sloužila jako prostředek pro radostnou oslavu gólu. Záběry na videu níže jsou staršího data, ale šílenec, který hlavou prorazil plast, stojí za podívanou a zkrat Maaskanta staví do úplně jiného světla: 

Jak by vypadala jedenáctka Ajaxu, kdyby nepřišel o své největší hvězdy?