Zůstane Liverpool na plném počtu bodů i po utkání se Swansea?


Jediný Liverpool zatím v letošním ročníku Premier League neztratil ani bod. Bude tomu tak i po utkání čtvrtého kola se Swansea? Liverpool hraje venku, ale v utkání bude favoritem a rozhodně má šanci uspět i ve čtvrtém duelu po sobě.

Swansea City - FC Liverpool (pondělí 21:00)

Kurzy na utkání: 3.50 - 3.45 - 2.15

TIP UNIBETU: 2

Jako jediný zatím v probíhajícím ročníku anglické Premier League neztratil body Liverpool. Ten má po třech kolech na svém kontě devět bodů a zajímavé skóre 3:0, které značí, že všechny tři zápasy vyhrál rozdílem 1:0. Za sebou má však například Manchester United a rozhodně tak může považovat úvod sezóny za podařený.

Za Liverpool navíc zatím pálí pouze jediný muž. Všechny tři vítězné góly obstaral Daniel Sturridge, ale pochopitelně tým šlape kompletně celý jako namazaný stroj. Vše se odvíjí pochopitelně od výkonů kapitána Stevena Gerrarda, který táhne po delší době svůj tým k úspěchům. Liverpool letos znovu vyhlásil boj o nejvyšší příčky a první kola naznačují, že to myslí vážně.

Soupeř ze Swansea v létě zajímavě posílil, ale v úvodu sezóny se mu naopak nedaří. Po třech kolech má na svém kontě pouze tři body za jediné vítězství a krčí se na první sestupovém místě. Na soupisce Swansea jsou však hodně kvalitní jména a mělo by být otázkou času, kdy se tým začne propracovávat tabulkou směrem kupředu. Možná se to Swansea podaří už v rámci čtvrtého kola proti Liverpoolu.

V loňské sezóně uhrálo Swansea doma s Liverpool bezbrankovou remízu, za určitých okolností by tento výsledek bralo i tentokrát, ale nyní chtějí domácí borci zvítězit. Na půdě Liverpoolu si pak odvezlo debakl v poměru 0:5. Swansea chce navázat na výkon z posledního kola, ve kterém zvítězilo 2:0 na půdě West Bromwiche. Kurzy favorizují hostující tým, ale rozhodně se nebude pro Liverpool jednat o jednoduché utkání. Jak to všechno dopadne můžete sledovat v pondělí večer.

Ostatní sázkové příležitosti na anglickou Premier League naleznete zde!