Extraliga: Kometa přivítá Liberec, Sýkora a spol. pak loňského vicemistra


Extraliga se nám rozjela naplno a v 5. kole můžete sledovat zajímavé souboje. Souboj týmů ze špičky, Komety a Liberce, a také ambiciozní Pardubice. Opět je na co sázet a my vám přinášíme základní info.

18:00 Kometa Brno - Bílí Tygří Liberec  1,95 - 4,15 - 3,00

V minulém roce hráli oba týmy play-out. To Kometa a Liberec v této sezóně nechtějí dopustit. A taky podle toho nastoupili do nového ročníku. Kometa bude tradičně spoléhat na domácí prostředí a je zatím na 4. místě s osmi body. Liberec má o bod méně a je o příčku níže.

Bílí Tygři posílili hlavně v ofenzivě. Do týmu přišli střelec Bartek a bojovník Vampola. I proto si už v této sezóně Liberec odvezl body z Třince či Litvínova. Kometě se zatím příliš neprosazují elitní útoky. Jakub Koreis zatím vyčnívá a táhne třetí lajnu.

Můžeme se těšit na zajímavý a bojovný hokej. Kometa doma nerozdává body zadarmo, Liberec je v dobrém rozmaru. Zkuste zariskovat, že utkání půjde do prodloužení.

18:00 Pardubice - PSG Zlín 1,85 - 4,25 - 3,20

Pardubice mají i letos ty nejvyšší ambice. Do týmu se vrátil ostrostřelec Petr Sýkora ze Švýcarska podobně jako Josef Marha. Pardubicím se ještě nestalo, aby odešli v této sezóně z utkání bez bodu, alespoň dvakrát dovedli utkání do prodloužení.

Loňský finalista zlín má v této sezóně ještě na čem pracovat. Kouzlo nabuzeného týmů mladíků v kombinaci se zkušeností zatím nefunguje naplno. Zlín se opírá o svou defenzivu a tam ještě čeká na uzdravení brankářů. Poslední výhra na Karlovými Vary by měla být vzpruhou, ale v ČEZ Aréně to bude mít moravský tým složité, věřím více Pardubicím.

Na další zápasy sázejte zde!