Jak si povede Kladno bez Jágra? Vsaďte si na dnešní Extraligu


Extraliga, byť ochuzená o hvězdy z NHL, směle pokračuje dále. Co tak vsadit si na některé z dnešních šesti utkání? Můžete se také inspirovat našimi tipy.

18:30 Liberec  - Brno

Liberec na domácím ledě? Jasně nejhorší v celé lize. Před vlastním publikem dokázali Bílí Tygři vyhrát pouze pět utkání v řádné hrací době ze 17 střetnutí.

Kometa Brno, dnešní soupeř Liberce, však momentálně platí naopak za nejhorší mužstvo venku, tedy alespoň co se týče posledních pěti zápasů. V tomto období brněnský klub prohrál všechny zápasy bez nároku na body.

Co se týče vzájemných zápasů v letošní sezoně, ten v říjnu vyhrál Liberec (3:2), naopak poslední listopadový s přehledem zvládlo Brno (7:3).

Před dvěma dny však dokázal Liberec zvítězit, na rozdíl od Brna. Dnes by na úspěch mohl navázat na vlastním ledě.

1: 2,35 – X: 4,10 – 2: 2,40

Tip: 1

17:30 Kladno – Litvínov

Odchod hvězd zpět do NHL bude ranou pro všechny kluby, které měly tu čest mít ve svém středu některé z nich. Očekává se však, že start zámořské ligy nejvíce zasáhne Kladno. Odchod majitele a hlavní hvězdy Jaromíra Jágra by měl srazit jak výkonnost Rytířů, tak návštěvnost.

Kladnu se navíc již tak v posledních utkáních nedařilo. Z posledních pěti dokázalo vyhrát jen jediné. Zato Litvínov vyhrál v tomto období třikrát a v tabulce se dotáhnul právě na svého dnešního hostitele.  

Co se týče vzájemných zápasů, ten poslední rovněž vyhrál Litvínov a to 5:3.

1: 2,35 – X: 4,10 – 2: 2,40

Tip: 2