Kometa chce zlomit prokletí se Zlínem, Třinec má Spartě co oplácet


Po reprezentační přestávce se opět vrací na český led extraligový hokej. 19. kolo nabídne moravské derby a souboj ofenzivních mužstev Třince a Sparty. 

18:00 Kometa Brno – PSG Zlín 1,95 - 4,10 - 3,05

Třetí Kometa proti šestému PSG. Moravské derby je opět tady. První zvládl na nájezdy Zlín, Kometa však doma prohrála jen dvě z deseti utkání. Trenér Brna Kýhos si je vědom, že bude důležitá první branka.

Oba týmy si dávají záležet na defenzívě a tak ten, kdo vstřelí první branku, bude mít nepochybně výhodnou pozici pro zbytek zápasu. Zlínu se na Kometu daří. Pětkrát za sebou ji porazil! Kometa našla perspektivního brankáře Čiliaka, který má skvělá čísla. Pokud domácí opravdu vstřelí první branku, utkání dotáhnou. Kdy jindy zlomit nepříznivou sérii než teď.

Tip: Výhra domácích

18:20 Oceláři Třinec – Sparta Praha 2,40 - 4,00 - 2,40

Třinečtí to v prvním utkání v Praze odnesli debaklem 8:3. První utkání, jak napovídá výsledek, bylo velice ofenzivní a zřejmě tomu bude tak i v dalším vzájemném střetnutí. Zvláště když Sparťané naposledy Karlovy Vary rozstříleli neskutečným výsledkem 11:0.

Sparta vyhrála posledních osm zápasů, Třinec devět z dvanácti. Oba týmy jsou tedy v pohodě. Domácí doma vyhráli šest z posledních sedmi utkání. S rozjetou Spartou je ale čeká těžký duel. Ton, Hlinka, Kumstát, ve formě hrající Kubát proti Adamskému, Polanskému či Růžičkovi. Branky padat jistě budou.