Předehrávka Extraligy: Slavia přivítá invazi z Brna


Tři předehrávané zápasy mohou dnes vidět všichni fanoušci hokejové Extraligy. Představí se obě pražská "S" - Sparta v Chomutově, Slavia doma proti Kometě. Úřadující mistr z Plzně se představí na ledě Liberce.

Extraliga - 28. kolo

Piráti Chomutov vs Sparta Praha (čtvrtek 17:30)

Kurzy na utkání: 4,15 - 4,50 - 1,60

TIP UNIBETU: 2

Velké zklamání pociťují zatím všichni, kteří mají co dočinení s hokejem v Chomutově. Pirátům se od začátku sezóny nedaří, jsou poslední v tabulce a navíc v úterý prohráli důležitý zápas v Karlových Varech. Pokud by domácí nedokázali něco jako malý zázrak, budou v Chomutově padat další hlavy.

 

Tým rozhodně není dle jmen špatný, ale nedokáže naplnit svůj potenciál a proti Spartě to bude opravdu velmi těžké. Sparta sice není v žádném velkém laufu, ale její kvality v letošní sezóně jsou nepochybné. Navíc hosté v Chomutově celkem umí a daří se jim zde střílet dost branek.

 

Druhý nejlepší tým ligy na cizích kluzištích určitě nebude chomutovské hokejisty nikterak šetřit, Hlinka a spol. potřebují napravit nepovedená utkání ve Zlíně a doma s Hradcem. Je velmi pravděpodobné, že první gól, pokud ho vstřelí Sparta, rozhodne celé utkání.

 

Bílí Tygři Liberec vs Škoda Plzeň (úterý 18:00)

Kurzy na utkání: 2,60 - 3,90 - 2,25

TIP UNIBETU: 1

Oba týmy předvádějí v posledních kolech celkem povedené výkony. Mistrovská Plzeň už se dokázala dotáhnout na čelo tabulky a Liberec je na dosah desátému místu.

 

Domácím pomáhají při vzestupu vzhůru především výborné výkony kapitána Petra Nedvěda a slovenského kanonýra Barteka. Především před domácími diváky by však Liberec měl zapracovat na zlepšení. Ve 2 z posledních 3 zápasů nedokázal skórovat a skalp mistrovské Plzně je velkou motivací.

 

Vzájemné zápasy obou klubů jsou dost na střídačku a nyní by byl dle obvyklého scénáře na řadě Liberec. Plzeň má venku velmi těsné výsledky a určitě by stálo za zmínku zahrát sázku na menší počet branek.


Slavia Praha vs Kometa Brno  (čtvrtek 18:20)

Kurzy na utkání: 2,30 - 3,90 - 2,55

TIP UNIBETU: 0

Slavii se vůbec nedaří a propadá se tabulkou. Přitom na začátku vypadala Růžičkova družina velmi dobře připravena, ale nyní už je přes 10 zápasů bez výhry v základní hrací době. Kometa díky třem důležitým vítězstvím vystoupala tabulkou až na 4. místo.

 

V obou letošních vzájemných duelech triumfovala Slavia a inkasovala pouze jednou. To bude asi zásadní rozdíl, co by chtěla Kometa v dnešním duelu změnit. Hosté dokázali otočit v úterý velmi těžké utkání proti Pardubicím, což jim dodá značnou míru sebevědomí.

 

Dá se očekávat úporná obrana ze strany domácích, kteří budou jistě bojovat ve stylu posledního zápasu sezóny. Vladimír Růžička dokáže svůj tým na důležité chvíle připravit a tenhle zápas je pro domácí ohromně důležitý.

 

Budou rozhodovat maličkosti a také přesilovky. Celkově se Kometě v Praze příliš nedaří, nedá se očekávat gólová přestřelka a rozhodně neprohloupíte dvojitou sázkou.


Ostatní sázkové příležitosti na hokejovou extraligu naleznete zde.