Sázejte na dramatickou extraligu: kdo půjde z kola ven?


Nejzásadnější souboj na dálku proběhne o poslední dvě postupová místa do předkola play-off. Černý Petr zbude na jednoho z trojice Kometa, Pardubice a Vítkovice. Všichni mají stejně bodů, vzájemné zápasy upřednostňují Ostravany, pak Pardubice, nejhorší bilanci má Brno.

Sparta 2,20 - Remíza 4,10 - Kometa 2,60

Kometa hraje na Spartě, která má šestku zajištěnou, ale živí naději na čtvrté místo, které by ji do čtvrtfinále přiřklo výhodu domácího prostředí. Vzhledem ke špatným vzájemným zápasům však musí v posledním utkání získat více bodů než Třinec i Litvínov.

Zlín 2,60 - Remíza 4,10 - Pardubice 2,20

Ještě těžší soupeř čeká Pardubice, ty jedou do Zlína. Ševci jsou nejblíže Prezidentovu poháru, ale vedou jen o jediný bod a hrozí jim až třetí místo. Svoje utkání proto nemohou vypustit za žádnou cenu, zvlášť oni navíc potřebují do play-off co nejlepší výchozí bilanci. Poslední roky platí pravidlo, že jakmile začnou vyřazovací boje, Zlín je poloviční.

Liberec 2,75 - Remíza 4,10 - Vítkovice 2,10

Vítkovice mají papírově nejlepší výchozí pozici. Kromě výhody vzájemných zápasů jedou do předposledního Liberce, který je kvalitativně úplně jinde než Zlín nebo Sparta. Bílí tygři ale bojují o všechno, jen bod jim schází na příčku mimo baráž, před play-out chtějí urvat ještě nějaké body. Steel se navíc potýká s hodně nevyrovnanou formou, umí doma přesvědčivě porazit Kometu, ale taky dostat výprask v Karlových Varech.

Na další zápasy extraligy sázejte zde.