Semifinále playoff hokejové extraligy pokračuje druhým duelem mezi Slavií a Plzní


V prvním zápase semifinále Slavia doma přehrála Plzeň jednoznačně 3:0 a dnes se podruhé v sérii hraje v pražské O2 Aréně. Dokáže plzeňská Škodovka zabojovat a dostat sérii do Plzně za stavu 1:1, nebo si Slavia pohlídá i druhé domácí utkání a dostane se do vedení 2:0?

HC Slavia Praha - HC Škoda Plzeň (pondělí 18:15)

Kurzy na utkání: 2.00 - 3.90 - 3.10

TIP UNIBETU: 1

Dnes pokračuje druhým zápasem první semifinálové série playoff hokejové extraligy. Proti sobě stojí druhý a třetí tým základní části. Slavia v nedělním prvním zápase na domácí půdě v O2 Aréně zvítězila nad Plzní jednoznačně 3:0 a připsala si důležitý první bod v sérii. Přidá dnes ten druhý?

Plzeň včera odehrála první dvě třetiny slušný duel, ale neproměnila některé vyložené příležitosti a na to pak ve třetí části doplatila. Slavia potrestala každou chybku v obraně Škodovky a zaslouženě zvítězila. Dnes chtějí svěřenci trenéra Razýma v Praze uspět a přivést si tak do Plzně vyrovnaný stav série.

Budou to mít však velmi těžké. Slavia doma hraje velmi vyspěle a poráží se těžko. Také kurzy naznačují, že Plzeň to dnes bude mít znovu velmi těžké. Západočechům navíc stále chybí některé opory a jejich absence byla v nedělním duelu rozhodně znát. Slavia navíc v letošní sezóně vyhrála čtyři z pěti vzájemných zápasů a z toho všechny ty čtyři poslední. Plzeň tak už dlouho nenašla na Slavii recept, podaří se jí to dnes? Slavia je favoritem hlavně z důvodu domácího prostředí a dnes to potvrdí i podruhé.

Ostatní sázkové příležitosti na playoff hokejové extraligy naleznete zde!