Sparta chce konečně porazit Slavii, Vary doufají v úspěch v Brně


Základní část Extraligy se nám pomalu chýlí ke konci. Vsaďte si, pokud věříte Spartě, Slavii či Kometě, Varům a dalším. V analýze vám nabízíme utkání, kde se bojuje o předkolo play off a tradiční derby pražských "S".

18:00 Kometa Brno - Karlovy Vary 1,90 - 4,20 - 3,10

Karlovy Vary ještě žijí s nadějí na předkolo play off, na Vítkovice ztrácejí šest bodů a mají zápas k dobru. Kometa po povedené první části sezóny se kvůli sérii porážek propadla na 9. místo a ještě musí o předkolo bojovat.

Brňané mají Energii co vracet, poslední vzájemné střetnuté skončilo pro ně debaklem 7:0. Pro domácí může být vzpruhou vybojované vítězství na nájezdy proti Plzni a ukončení série osmi porážek či návrat Jakuba Svobody po disciplinárním trestu. Naopak zákaz startu na dva zápasy dostal Tomáš Svoboda.

Ve dvou ze třech vzájemných utkání padlo alespoň šest branek, pro zájemce více než 5,5 je kurz 1,90. Oba týmy hrají o důležité body, pokud naopakvěříte v rozvážnější start a remízu v první třetině, kurz je 2,35.

18:30 Sparta Praha - Slavia Praha 2,10 - 4,00 - 2,80

Slavia zažívá povedené období, a to i po reprezentační pauze. Z posledních pěti zápasů čtyři vyhrála a navíc má před sebou pražské derby, ze kterého letos ještě neodešla poražena. Sparta může využít domácího prostředí a má určitě velkou motivaci. Konečně z derby odejít jako vítěz a tím pádem jít v tabulce před Spartu.

Sparťané se však budou muset oklepat ze dvou porážek, které utnuly její předchozí jedenácti zápasovou vítěznou jízdu. Slavie bude sázet na nejlepší obranu v lize.

Dá se očekávat vyrovnané utkání jako v předchozích duelech (2:3, 2:4, 3:4 po s.n.), ale tentokrát by Sparta už ráda udržela vedení, což se jí v předchozích utkáních nepovedlo. Na Spartu si včetně nastavení a penaltového rozstřelu můžete vsadit v kurzu 1,62. Ze zdravotních důvodů je ohrožen start Tona, Treilleho a Jaroslava Svobody, když k tomu přičteme dobrou obranu Slavie, můžete vsadit méně 5,5 gólu v kurzu 1,75.

Na další zajímavé utkání 48. kola si můžete vsadit zde.