Vsaďte si s Unibetem na 24. kolo hokejové Extraligy


Nevíte co s penězi? Pojďte si s námi zatipovat a vyhrajte pořádný balík, sázkám se hranice nekladou. Vybrali jsme pro Vás šest pátečních zápasů 24. kola hokejové Extraligy a můžete si vybrat, v koho vložíte svou důvěru.

Hokejová Extraliga se pomalu blíží ke své polovině a ve 24. kole budeme v šesti pátečních zápasech znovu svědky atraktivních duelů. Největší šlágr se odehraje na Kladně, kam zavítá vedoucí Škodovka Plzeň. V posledním vzájemném utkání na ledě Plzně Kladno nedokázalo udržet vedení a prohrálo na nájezdy. Tentokrát je znovu favoritem Plzeň.

Kladnu se nedaří a na tým už také přišla kritika z úst Jaromíra Jágra, který si neumí vysvětlit poslední špatné výsledky Rytířů. I přesto je Kladno v tabulce stále na čtvrtém místě a na první Plzeň ztrácí před utkáním "pouze" sedm bodů. Plzeň si jede do Kladna pro tři body, ale tentokrát domácí odehrají skvělý zápas a s Plzní si poradí za kurz 1,95.

V duelu dvou sousedů v tabulce Třinec přivítá na domácím ledě Litvínov a je na vlastním stadionu favoritem. V tabulce je na tom však o tři body lépe pátý Litvínov, ale Třinec má pro změnu utkání k dobru. Díky těmto statistikám se očekává vyrovnaný duel, ve kterém budou rozhodovat maličkosti a nejvíce se vyplatí vsadit si na dvojtip.

České Budějovice se pomalu otřepaly z pokaženého úvodu sezóny a už se derou tabulkou vzhůru. V minulém kole sice prohrály na půdě Plzně na nájezdy, ale doma proti Zlínu chtějí před vlastními fanoušky znovu bodovat naplno. Hosté však obývají třetí místo v tabulce a jsou v zápas favoritem, i přes nižší kurz na domácí Mountfield.

V dalším zápase Chomutovští Piráti přivítají doma Slavii a v případě vítězství se mohou posunout ne velmi slušnou průběžnou osmou pozici. Vsaďte si na dvojtip s výhrou domácích. Kometa Brno je stále druhá za vedoucí Plzní a v pátek si bude chtít bodové konto vylepšit doma proti Pardubicím. Ty se pohybují kolem desátého místa a střídají lepší zápasy s horšími, vsaďte si na úspěch Brna.

V posledním pátečním zápase se od 18:30 hodin v Liberci představí hokejisté Karlových Varů. Tento souboj je duelem dvou posledních celků v tabulce. Mnohem hůře než Energie je na tom však Liberec, který z posledního místa ztrácí na Vary pět bodů. V případě se tak může Liberec přiblížit svému soupeři na pouhé dva body. Varům se však pod vedením nového kouče Richarda Žemličky daří a na půdě Liberce neprohrají.

Páteční program 24. kola Extraligy:

HC Oceláři Třinec - HC Verva Litvínov (17:00)

Kurzy na utkání: 1,75 - 4,30 - 3,50

HC Mountfield České Budějovice - PSG Zlín (17:30)

Kurzy na utkání: 2,05 - 4,10 - 2,80

Piráti Chomutov - HC Slavia Praha (17:30)

Kurzy na utkání: 2,15 - 4,10 - 2,65

HC Kometa Brno - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice (18:00)

Kurzy na utkání: 1,85 - 4,25 - 3,20

Rytíři Kladno - HC Škoda Plzeň (18:15)

Kurzy na utkání: 1,95 - 4,20 - 3,00

Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary (18:30)

Kurzy na utkání: 2,05 - 4,10 - 2,80

Ostatní sázkové příležitosti na hokejovou Extraligu naleznete zde!