Vsaďte si s Unibetem na 26. kolo hokejové Extraligy


Nevíte co s penězi? Pojďte si vsadit s Unibetem a vyhrajte pořádný balík, sázkám se hranice nekladou. Tentokrát jsme se podívali na šest pátečních zápasů 26. kola hokejové Extraligy. 

Ve šlágru kola se vedoucí Plzeň představí na půdě Třince. V prvním vzájemném duelu letošní sezóny Škodovka zvítězila 4:2. Tentokrát si znovu bude muset dát pozor zejména na elitního kanonýra Martina Růžičku, který má na kontě už 43 bodů. Jedná se navíc o souboj dvou nejproduktivnějších celků soupeře a tak se dá očekávat atraktivní duel. Plzeň ve vzájemných duelech zvítězila už čtyřikrát v řadě a bude chtít úspěšnou sérii prodloužit, povede se jí to?

V nedobré formě se v posledních zápasech prezentuje Chomutov, který prohrál už čtyři zápasy v řadě a navíc prohrál už tři domácí utkání v řadě. Reputaci si bude moci napravit doma proti Litvínovu, který naopak šest z posledních osmi zápasů vyhrál a je tak favoritem tohoto zápasu. Vsaďte si na neprohru hostí.


České Budějovice se stále otřepávají z potupné porážky 0:8 ze stadionu v Karlových Varech a chtějí si tímto pomoci a doma si poradit se Slavií. Ta na jihu Čech neuspěla už šest zápasů v řadě. V dalším duelu přivítají Pardubice na domácím ledě Zlín. Ten v Pardubicích poslední čtyři zápasy prohrál a jede tam s cílem zlomit tuto špatnou sérii. Pardubicím se v posledních zápasech navíc vůbec nedaří a pro Zlín je tak úspěch reálný, i v tomto zápase si zkuste vsadit na neprohru hostujícího celku.


Mezi další zajímavé zápasy 26. kola patří utkání mezi Kometou Brno a Spartou Praha. Hosté nemají na svého soupeře z poslední doby dobré vzpomínky, protože s ním v loňské sezóně vypadli v play-off jako vítěz základní části. Kometa je navíc nejlepším týmem Extraligy na domácím ledě a Spartu tak čeká těžký zápas. Pod novým trenérem Jandačem však vyhrála Sparta pět ze šesti zápasů a pro body si jede i do Brna.


Posledním pátečním zápasem je souboj mezi Tygry z Liberce a Vítkovicemi. Liberci se v letošní sezóně zatím vůbec nedaří, ale v prvním vzájemném duelu dokázal Vítkovice porazit 5:1 a jednalo se asi o nejlepší zápas Tygrů v probíhající sezóně. Liberci však bude tentokrát chybět kapitán Petr Nedvěd, který si odpykává dvouzápasový trest. Vítkovice pod taktovkou nového trenéra Oremuse vyhráli čtyři ze šesti zápasů a na půdu posledního celku si jedou pro tři body.

HC Oceláři Třinec – HC Plzeň 1929 (17:00)


Kurzy na utkání: 2,30 – 4,10 – 2,45


HC Piráti Chomutov – HC Verva Litvínov (17:30)


Kurzy na utkání: 2,40 – 4,00 – 2,35


HC Mountfield České Budějovice – HC Slavia Praha (18:00)


Kurzy na utkání: 2,15 – 4,10 – 2,65


HC ČSOB Pojišťovna Pardubice – PSG Zlín (18:00)


Kurzy na utkání: 2,15 – 4,10 – 2,65


HC Kometa Brno – HC Sparta Praha (18:15)


Kurzy na utkání: 2,10 – 4,10 – 2,70


HC Bílí Tygři Liberec – HC Vítkovice Steel (18:30)

Kurzy na utkání: 2,20 – 4,10 – 2,60

Ostatní sázkové příležitosti na hokejovou Extraligu naleznete zde!