Vsaďte si s Unibetem na 28. kolo hokejové Extraligy


Nevíte co s penězi? Pojďte si vsadit s Unibetem a vyhrajte pořádný balík, sázkám se hranice nekladou. Tentokrát jsme se podívali na tři úterní zápasy 28. kola hokejové Extraligy.

Tři zajímavé extraligové duely se kromě dalších zápasů 28. kola hrají v úterý. V tom prvním se rozjetý Litvínov doma postaví proti Českým Budějovicím. Domácí Verva se díky výborné sérii dokázala propracovat už na páté místo a je zatím překvapením letošní sezóny, České Budějovice podávají nestabilní výkony a zatím se drží na hranici baráže o playoff na devátém místě. Litvínov svou formu v minulém kole nepotvrdil a na horké půdě v Plzni prohrál 2:3, tentokrát je však doma proti Českým Budějovicím jasným favoritem a chce ukázat, že jeho výsledky z poslední doby nebyly náhodné.

V dalším duelu se vedoucí Plzeň představí na půdě Slavie, která balancuje ve středu tabulky, konkrétně na sedmém místě. Škodovka je v tabulce suverénně první o šest bodů před druhým Kladnem a znovu ukazuje, že se s ní letos musí počítat na příčky nejvyšší. Na půdě soupeřů navíc parta kolem Martina Straky hraje výborně a i na led Slavie jede bodovat. Svěřenci trenéra Růžičky v poslední dohrávce 27. kola padli na půdě Zlína 3:4 a doma si budou chtít spravit chuť. Plzeň je však v utkání favoritem, vsaďte si na neprohru hostí.

Ve třetím atraktivním úterním duelu se Tygři z Liberce doma postaví proti Spartě. Utkání je zajímavé zejména z toho hlediska, že se proti sobě postaví dva celky na chvostu tabulky. Sparta v minulém kole selhala a doma ostudně prohrála a Karlovými Vary 1:4. Liberci se však také nezadařilo a po prohře 1:2 na půdě Kladna zůstává na posledním místě tabulky, ale oproti Spartě, která má na kontě stejně bodů, má jeden zápas k dobru. Na domácí půdě jsou Tygři favoritem, ale Sparta nechce na poslední místo ani pomyslet a jede si do Liberce minimálně pro dva body.

Úterý 4.12.2012:

Bílí Tygři Liberec - Sparta Praha (18:30)

Kurzy na utkání: 2,50 - 3,75 - 2,40

VERVA Litvínov - Mountfield České Budějovice (17:30)

Kurzy na utkání: 2,20 - 4,10 - 2,40

Slavia Praha - Škoda Plzeň (18:15)

Kurzy na utkání: 2,35 - 4,00 - 2,20

Ostatní sázkové příležitosti na hokejovou Extraligu naleznete zde!