Vybojují předkolo Pardubice, nebo Vítkovice?


HC Pardubice - Oceláři Třinec, 18:00

Kurzy: 2,15 - 4,15 - 2,65

Třinec má šestku pro přímý postup prakticky zajištěnou, ale po očku kouká ještě na třetí místo Zlína. Ševci sice mají šestibodový náskok, ale Oceláři právě dohrávají 40. kolo. Pokud by v Pardubicích vyhráli, pak by byla poslední tři kola pro ně velmi nadějná.

Přestože jsou domácí hluboko ve druhé polovině tabulky, budou hodně těžkým soupeřem. Kombinace zkušeného kouče Říhy a stoprocentní motivace by dělala nebezpečný celek z každého mužstva. Jestli Pardubice Třinec neporazí, pak mohou na předkolo play-off zapomenout, což by bylo hodně bolestné procitnutí z mistrovské kocoviny.

HC Sparta Praha - Vítkovice Steel

Kurzy: 1,75 - 4,25 - 3,60

Další nepředvídatelné utkání. Sparta je se svým postavením a hlavně formou papírovým favoritem toho střetnutí, nicméně Vítkovice hrají o všechno. Právě Pardubice tvrdě atakují jejich desátou příčku, což nutí svěřence slovenského trenéra Oremuse makat ze všech sil.

Mužstvo, které táhne druhá lajna ve složení Huna - Roman - Svačina, předvedlo svou sílu v neděli doma s Kometou, kterou ve druhé polovině zápasu přejelo. Pozitivním signálem byl zejména výkon kapitána Burgera, jenž byl poslední týdny totálně z formy. Dvěma góly poslal do Prahy jasný vzkaz: jsme připraveni bojovat a překvapit.

Na zápasy extraligy sázejte zde.