Ďáblové z New Jersey chtějí bodovat konečně naplno, podaří se jim to?


New Jersey v čele s Jaromírem Jágrem zatím nemůžou být spokojeni s úvodem nové sezóny NHL. Ďáblové zatím ze dvou zápasu získali jediný bod. Podaří se jim uspět nyní proti Edmontonu?


Edmonton Oilers - New Jersey Devils (úterý 3:30)

Kurzy na utkání: 2.15 - 3.85 - 2.90

TIP UNIBETU: 0

Ďáblové v úvodním kole prohráli jednoznačně 0:3 na půdě Pittsburghu a poté získali bod za domácí porážku v prodloužení od New York Islanders. V tabulce východní konference jsou tak zatím až na třináctém místě a reputaci si chtějí napravit v noci proti Edmontonu.

Domácí jsou na tom však ještě hůře a po dvou zápasech jsou bez bodu. V prvním kole podlehli doma Winnipegu 4:5 a poté prohráli vysoko 2:6 na ledě Vancouveru Canucks. Zvednout se chtějí proti trápícímu se soupeři, který má ve svých řadách také nejlepšího českého hokejistu všech dob Jaromíra Jágra. Ani jemu se však v úvodu sezóny příliš nedaří.

Bilance vzájemných zápasů z posledních let naznačuje, že zápasy mezi těmito dvěma celky bývají často velmi vyrovnané. Z posledních deseti duelů jich hned šest skončilo remízovým výsledkem, kde se rozhodovalo až v prodloužení, dvakrát pak vyhrál Edmonton a dvakrát New Jersey. Jak tomu bude tentokrát? Náš bookmaker si v utkání tipnul, že tentokrát uvidí diváci v Edmontonu remízu a prodloužení.

Los Angeles Kings - New York Rangers (úterý 4:30)

Kurzy na utkání: 2.05 - 3.80 - 3.15

TIP UNIBETU: 1

Také ve druhém úterním ranním utkání se proti sobě postaví dva celky z nižších pater tabulky. Los Angeles má na svém kontě dva body za vítězství v prodloužení nad Minnesotou, hosté z New Yorku nemají po prvním kole žádný bod, protože prohráli 1:4 na půdě Phoenixu.

Oba celky se proti sobě postavily také v přípravě, ve které zvítězilo Los Angeles 4:1. Utkání se hrálo před deseti dny jako poslední přípravný duel před začátkem ročníku, takže týmy vědí, co od toho druhého očekávat. 

Rangers se v úvodu sezóny nezdají být v dobrém rozpoložení a Los Angeles doma získají všechny body a polepší si tak na pět bodů ze tří zápasů. Hosté z New Yorku si na své první body v novém ročníku NHL budou muset ještě chvíli počkat.

Ostatní sázkové příležitosti na NHL naleznete zde!