ELH: Ševci dnes bojují o šestku proti HradciDo konce základní části hokejové extraligy zbývají pouhá 4 kola a týmy na hranici šestého místa touží po každém bodu. Mezi ně bezesporu patří Zlín i Hradec Králové.

PSG Zlín X Mountfield HK  1,95 - 4,20 - 3,20 

Domácí jsou aktuálně na šesté pozici ze ziskem 80 bodů. Nemohou si však dovolit zaváhat protože pouhý bod za nimi jsou Vítkovice. Mountfield se většinu sezóny držel na druhé pozici, nicméně tristní bilance z posledních sedmi zápasů (5 proher, 2 vítězství) je odsunula na aktuální 4. příčku. Oběma soupeřům jde tedy o hodně.

Mountfield sbírá body především na venkovních kluzištích, kde v letošní sezóně ukořistil už 38 bodů ve 24 zápasech. Poslední dobou však svěřence kouče Draisaitla trápí horší produktivita. V 10 zápasech nastříleli jen 20 branek a jejich zápasy bývají věšinou "underové".

Maximálně 5 branek, padá většinou i v zápasech Zlína. To se vyplnilo jednatřicetkrát z osmačtyřiceti zápasů. Domácí drží šňůru čtyř vítězných zápasů v řadě a mohou se spolehnout na ostrostřelce Jaroslava Balštíka, který už se v právě probíhající sezóně trefil sedmnáctkrát.

Tip: maximálně 5 gólů v zápase - 1,53