Extraligové play off: Oklepou se hokejisté Zlína?

Čtvrtfinále play off české extraligy pokračuje na Kladně a v Ostravě. Obě mužstva rytířů mají možnost vyrovnat sérii, Kladno proti Slavii a Vítkovice proti Zlínu.

17.30 Rytíři Kladno - Slavia Praha

Kurzy na utkání: budou doplněny

TIP UNIBETU: 2

Kladenští hokejisté znovu zvítězili pouze 1:0, ale získali naději na obrat v sérii. Potvrdilo se, že slávisté to budou na ledě Kladna mnohem těžší než ve své areně.

V O2 areně skončily zápasy poměrně jednoznačně ve prospěch Pražanů, kladenští za 120 minut vstřelili jediný gól. A vstřelit branku na ledě soupeře je velmi těžké také pro ně. Stav série tak je 1:2 a další utkání může napovědět, jakým směřem se série bude ubírat.

Domácí opět budou spolehat na svůj zimák a bojovnost, se kterou udolali mistra z Pardubic. Opět nepadne moc gólů a je pravděpodobné, že utkání rozhodnou až samostatné nájezdy.

18.15 Vítkovice Steel - PSG Zlín

Kurzy na utkání: budou doplněny

TIP UNIBETU: 1

Po dvou třetinách vedli zlínští hokejisté 3:0 a směřovali k třetímu vítězství v sérii. Jenže nevídaný obrat Vítkovic znamená, že je série otevřená a v pátek budou Severomoravané útočit na vyrovnání série.

Stejně jako ve výše zmiňované sérii také zde platí "můj dům, můj hrad". Ostravské mužstvo navíc v sezoně doma Zlín vždy porazilo, byť ve čtvrtečním zápase to bylo hodně na hraně. Každopádně právě jedinečný obrat může zanechat na obou týmech psychické stopy. Ukážou následující dny.

Ve čtvrtém vzájemném zápase série se dá očekávat, že Vítkovičtí na soupeře vletí, aby si vytvořili náskok a vyrovnali stav série. Zlín se bude chtít prezentovat tím, čím se prezentoval dva domácí zápasy a dvě třetiny čtvrtečního zápasu.