KHL: Omsk bude napravovat bídu proti vedoucí Kazani


Kontinentální hokejová liga v pondělí pokračuje dalšími čtyřmi zápasy. Zatím trápící se Omsk se bude pokoušet napravit mizérii proti vedoucí Kazani. Astana se doma představí proti Novgorodu.

Avangard Omsk - Bars Kazaň (pondělí 14:00)

Kurzy na utkání: 3.10 - 4.05 - 2.00

TIP UNIBETU: 2

Po hodně nepřesvědčivém začátku sezóny dokázal nyní Avangard Omsk vyhrát dva zápasy v řadě a svou sérii nechce přerušit ani proti Kazani, která je v Východní konferenci KHL na prvním místě. Rozdíl mezi oběma celky je před utkáním téměř propastný, celých 18 bodů.

To však nemusí nic znamenat. Omsk zvítězil v sobotu nad Novgorodem vysoko 5:1 a předvedl zatím svůj nejlepší výkon v sezóně. Kazaň však zvítězila na půdě Astany 5:0 a potvrdila, že úvod nového ročníku KHL ji zastihl v obrovské pohodě a formě.

Kazaň je tak v utkání pochopitelně favoritem a tuto roli bude chtít potvrdit. Omsk si však nechce nechat utéci zbytek pole a chce potvrdit zlepšení své formy. Poslední vzájemné utkání z 15. září však skončilo vysokým vítězstvím Kazaně v poměru 6:0. Podaří se hostům zopakovat podobný výsledek, nebo dá Omsk zapomenout na neuspokojivé výsledky a doma nad favoritem zvítězí?

Barys Astana - Novgorod (pondělí 15:00)

Kurzy na utkání: 1.75 - 4.35 - 3.75

TIP UNIBETU: 1

V dalším pondělním zápase z Východní konference se druhá Astana doma postaví proti šestému Novgorodu. Astana vstoupila do nového ročníku KHL nejlepším možným způsobem, nyní ztrácí na první Kazaň pouze dva body a navíc má dva zápasy k dobru. Novgorod má pak o zápas více než jeho pondělní soupeř a o osm bodů méně.

Astana se tak v případě úspěchu teoreticky může už dnes dostat před Kazaň. Poslední zápas ji však vůbec nevyšel a právě s Kazaní Astana prohrála doma vysoko 0:5. Na tuto porážku chce nechat zapomenout a proti Novgorodu získat všechny tři body.

Hosté prohráli dokonce dva poslední zápasy v řadě, konkrétně s Jugrou 3:4 a s Omskem 1:5. To vše potvrzuje, že KHL je skutečně vyrovnaná soutěž a každý může kdykoliv porazit každého. Doma je Astana favoritem, čemuž napovídají také kurzy, na vítězství domácích je vypsán 1.75 a náš bookmaker věří, že tentokrát uspěje domácí tým.

Ostatní sázkové příležitosti na Kontinentální hokejovou ligu naleznete zde!