KHL: Pražský Lev čeká těžké utkání proti Kazani


Lev Praha se v dnešním utkání KHL představí doma proti Kazani, bratislavský Slovan přivítá Dynamo Moskva. Pražský celek vstoupil do nového ročníku famózně a chce navázat na úspěchy z předchozích zápasů. Podaří se mu to?

Lev Praha - Kazaň (pondělí 19:00)

Kurzy na utkání: 2.55 - 4.15 - 2.30

TIP UNIBETU: 10

Pražský Lev zatím v západní konferenci Kontinentální hokejové ligy hraje parádně a po sedmi odehraných duelech se drží na pátém místě. Díky dnešnímu dohrávanému zápasu proti Kazani se však může dostat na třetí místo za Rigu a Petrohrad.

Kazaň je na tom však ve druhé konferenci podobně a má pouze o bod méně, ve východní je konferenci je na třetím místě. Jednoznačně se tak jedná o pondělní šlágr a pražský Lev chce navázat na svou úspěšnou sérii.

Lev v posledním utkání zvítězil na půdě Dynama Moskva a naposledy prohrál 14. 9. proti Spartaku Moskva. Kazaň nyní naopak ztratila svou vítěznou sérii a poslední dva zápasy prohrála. Oba celky se proti sobě postavily také v přípravě na Pražském poháru, tehdy jednou zvítězil Lev a jednou Dynamo Moskva. To vše naznačuje, že se bude jednat o vyrovnanou a atraktivní podívanou a náš bookmaker si myslí, že domácí Lev neprohraje.

Slovan Bratislava - Dynamo Moskva (pondělí 19:00)

Kurzy na utkání: 3.55 - 4.35 - 1.80

TIP UNIBETU: 2

O poznání hůře je na tom zatím Slovan Bratislava. V hlavním městě Slovenska sice zavládla hokejová euforie a domácí zápasy Slovanu jsou vyprodané, ale výkony zatím nejsou takové, jaké by si vedení představovalo. V osmém utkání sezóny Slovan doma přivítá Dynamo Moskva.

Slovan je se skóre 9:22 zatím na posledním místě západní konference se ziskem čtyř bodů. Dynamo Moskva je na čtvrté pozici ještě o bod před Lvem a také kurzy naznačují, že je jasným favoritem tohoto utkání.

Bratislava musí zabojovat a pokusit se získat nějaké body, aby se odlepila od dna tabulky a navázala nějakou úspěšnější sérii. Malou vzpruhou by mohlo být vítězství z posledního zápasu proti Kazani, který Slovan vyhrál v prodloužení. Dynamo v již zmiňovaném duelu prohrálo se Lvem. Dalším jasným ukazatelem toho, proč je Dynamo favoritem, jsou vzájemné zápasy z loňské sezóny. Dynamo totiž vyhrálo všech šest vzájemných duelů a vyhraje i posedmé.

Ostatní sázkové příležitosti na KHL naleznete zde!