KHL vrcholí, Dynamo Moskva ve druhém domácím zápase přivítá Čeljabinsk


Při atraktivitě NHL a finále hokejové extraligy se trochu zapomnělo také na finále nejlepší evropské hokejové soutěže, Kontinentální hokejové ligy. V ní už je na programu druhý zápas finálové série, ve které proti sobě stojí celky Dynama Moskva a Traktoru Čeljabinsk. Získá Dynamo ve svůj prospěch i druhé utkání?

UHC Dynamo Moskva - Traktor Čeljabinsk (pondělí 17:30)

Kurzy na utkání: 1.85 - 4.00 - 3.60

TIP UNIBETU: 1

Už celkem dvakrát se v tomto roce proti sobě v KHL postavily týmy Dynama Moskva a Traktoru Čeljabinsk, které nyní ve finále KHL bojují proti sobě o Gagarinův pohár. V rámci základní části v lednu zvítězilo Dynamo doma 2:0, nyní v prvním zápase série včera vyhrálo 2:1 a má tak na zisk poháru mnohem lepší vyhlídky než soupeř z Čeljabinsku.

Zdání však v KHL klame, což letos ukázaly některé série ve velmi atraktivním playoff. Do finále oba celky prošly zaslouženě, Dynamo bylo velmi suverénní a v semifinále si poradilo s Petrohradem 4:2 na zápasy. Čeljabinsk odehrál velmi těžkou sérii s Kazaní, ve které už prohrával dokonce 1:3 na zápasy, ale dokázal průběh série zvrátit a zvítězil tak 4:3.

Také ve finále začal Čeljabinsk hůře, ale rozhodně zbraně skládat nemusí, hraje se na čtyři vítězné zápasy a v semifinále ukázal, čeho je schopný. I přesto je domácí Dynamo jasným favoritem jak celé série, tak ve druhém utkání, které se hraje dnes. Pokud věříte stejně jako náš bookmaker, že Dynamo si připíše druhé vítězství ve finálové sérii, tak neváhejte. Pro riskantnější sázkaře jsme pochopitelně vypsali také kurzy na přesné výsledky.

Ostatní sázkové příležitosti na finále KHL naleznete zde!