KHL: Lvi zajíždějí do PodolskuPoslední, ze čtyřech venkovních zápasů v řadě čeká hokejisty Lva, kteří bojují o co nejlepší výchozí pozici pro play off.

Viťaz Podolsk X HC Lev Praha  3,75 - 4,05 - 1,80

Trip pražského celku zatím není příliš úspěšný. Ze tří zápasů si Lvi připsali dva body za výhru po samostatných nájezdech proti Kazani. V ostatních dvou zápasech se museli sklonit před lídrem celé KHL Dinamem Moskva (2:1) a Novgorodem (5:2). Dnes je čeká soupeř o něco jednodušší.

Podolsk je ze ziskem 54 bodů na 12. místě západní konference a příčky zaručující play off vyhlíží už jen marně. Aktuální forma také není příliš oslnivá. Z posledních deseti zápasů bodovali hokejisté Podolsku naplno pouze jednou. V ostatních případech se museli spokojit pouze s jedním nebo žádným bodem. 

Lvi se mohou spolehnout na vynikajícího golmana Petri Vehanena, který si drží procentuální úspěšnost zákroků na 92,3%. Pražský celek se stále musí obejít bez dvojice útočníků Klepiš - Sekáč, ale o góly se stará Martin Thornberg, který jich má na kontě už 15 a je tak nejlepším střelcem týmu. 

V dnešním zápase by ale diváci příliš branek vidět nemuseli. Zápasy Lva i Podolsku bývají většinou "underové" - kurz 1,40.