KHL se rozjíždí! Sázejte na první zápasy, ve kterých se představí tři Češi


Ruská KHL pokračuje po úvodním utkání dalšími třemi. Představí se například Dynamo Minsk s Irglem a Krajíčkem. Premiéru může zažít brankář Sedláček.

17:30 Atlant Mytišči - Spartak Moskva 1,95 - 4,20 - 3,15

Spartak Moskva se v posledních dvou sezónách musí jen závistivě dívat na úspěchy rivala Dynama. Novou sezónu by rád odstartoval úspěšně na ledě Atlantu Mytišči. Minulou sezónu z toho pro Spartak nebylo ani play-off, ale až předposlední místo v Západní konferenci. Tým Spartaku opustil nejproduktivnější útočník Branko Radivojevič. Spartak to bude mít těžké a favoritem je Atlant. Naopak Atlant Mytišči se do play-off prodral z 8. místa, ale hned v prvním kole narazil na Petrohrad. Obranu Atlantu opustili zkušení a produktivní beci Ozolinš a Višněvskij, produktivní Švéd Engqvist zůstal.

Tip: Neprohra hostů

18:30 Dynamo Riga - Dynamo Minsk 1,90 - 4,25 - 3,25

Z českého pohledu zajímavé střetnutí nabídne duel Dynama Riga s Dynamem Minsk. Na straně hostů vyzve českého brankáře Sedláčka Zbyněk Irgl a Lukáš Krajíček. V kádru běloruského týmu nastalo hodně změn a odešli hlavně produktivní hráči. Stapleton, Platt, Pavelski, Karalahti, Murphy či Niskala. Kvalitativně Minsk oslabil, ale naopak se může víc sázet v obraně na Krajíčka a v útoku na Irgla. Dynamo Riga v minulé sezóně skončilo až na chvostu tabulky celé KHL. Naděžda Cup pro týmy, které se nedostanou do play-off sice vyhrálo, ale je to slabou útěchou. V semifinále této části sezóny smetlo právě Minsk 3:0 na zápasy. Tým posílený o Ozolinše či Marcela Hossu, by mohl Minsk překvapit na domácí půdě i nyní.

Tip: Neprohra domácích

Na třetí zápas dnešního programu sázejte zde.