Vsaďte si na dva čtvrteční zápasy KHL


Nevíte co s penězi? Pojďte si vsadit s Unibetem a vyhrajte pořádný balík, sázkám se hranice nekladou. Dnes se dohrává další kolo Kontinentální hokejové ligy a na programu jsou dva zajímavé zápasy. Ve šlágru se CSKA Moskva doma postaví proti Kazani.

CSKA Moskva - Kazaň (16:30)

Kurzy na utkání: 2.20 - 3.90 - 2.80

Kazaň má v letošní sezóně zatím výbornou formu a potvrzuje, že je právoplatným dvojnásobným vítězem celé KHL. Díky skvělým výsledkům se navíc dostala Kazaň na první místo ve Východní konferenci, kde je nyní o skóre před Omskem. V posledním duelu si Kazaň poradila doma s Amurem Chabarovsk 4:3.

Vysoké ambice má také tým CSKA Moskva, který je momentálně na čtvrtém místě v Západní konferenci a má našlápnuto k postupu do playoff. Před reprezentační pauzou Moskevští odehráli tři duely, ve kterých získali celkem pět bodů, v posledním zápase prohrálo CSKA v derby s Dynamem Moskva 4:6. Ve vzájemném utkání je díky domácímu prostředí mírným favoritem CSKA Moskva, ale Kazaň jede na půdu soupeře s cílem bodovat, bezpochyby nás čeká velmi zajímavý duel, na který se vyplatí si vsadit se zajímavými kurzy.

Čechov - Čerepovec (16:30)

Kurzy na utkání: 2.90 - 4.00 - 2.10

Také druhé čtvrteční utkání nám nabídne zajímavou podívanou a vy si na něj nezapomeňte vsadit u sázkové kanceláře Unibet. Favoritem zápasu jsou tentokrát hosté z Čerepovce, kteří se přestaví na půdě bitkařů z Čechova. Domácí tým je však momentálně na vzestupu a v posledních zápasech se mu velmi daří, dokáže to potvrdit také proti Čerepovci?

Hosté za sebou naopak nemají příliš úspěšnou sérii. Sice se stále nachází na příčkách pro playoff, ale z posledních pěti zápasů si připsal jedinou výhru a trápí se zejména se slabší ofenzivou. Po 33 odehraných zápasech má skóre 80:78. Domácí Čechov už se dokázal dostat z posledního místa v Západní konferenci a díky povedené bodové sérii nyní ztrácí na playoff deset bodů, díky aktuální formě si určitě zkuste vsadit na vítězství domácích s výborným kurzem 2.90.

Ostatní sázkové příležitosti na KHL naleznete zde!