Boj o Stanley Cup bude tvrdý, získá Jágr trofej po 21 letech?


V noci ze středy na čtvrtek začíná první finálové utkání letošního NHL v boji o Stanley Cup. V utkání mezi Chicagem Blackhawks a Bostonem Bruins začíná první dva zápasy na domácí půdě Chicago. Jisté je jedno! Stanley Cup uvidí letos diváci na Kladně, buď v rukách Jaromíra Jágra na straně Bostonu nebo Michaela Frolíka na straně Chicaga.

A kdo je vlastně ve finálové sérii favoritem? Finálové série obou konferencí byly překvapivě dosti jednoznačné. Chicago si poradilo s loňským vítězem z Los Angeles hladce 4:1 na zápasy, Boston vyřadil největšího favorita na zisk poháru Pittsburgh dokonce 4:0 na zápasy.

VIDEO: Rozhodující gól ze čtvrtého zápasu mezi Bostonem a Pittsburghem

Oba dva celky tak do finále prošly poměrně snadno, mnohem větší problémy měly v předchozích sériích. Nyní jsou oba na koni a před finálovou sérií není jisté, který z nich je nyní silnější. Pojďme se tedy podívat na sázkové příležitosti, které nám mohou trochu napovědět.

Celkový vítěz

Podíváme-li se na kurzy na celkového vítěze Stanley Cupu, je podle Unibetu mírným favoritem finálové série Chicago Blackhawks. Kurz na jejich vítězství je 1.75, zatímco na Boston 2.05.

Chicago Blackhawks - 1.75

Boston Bruins - 2.05

Nejvíce bodů

Mezi další zajímavé příležitosti patří to, který hráč ve finálové sérii zaznamená nejvíce bodů. Favoritů je samozřejmě několik a na straně Bostonu nechybí ani český útočník David Krejčí, který je hlavním favoritem. Na straně Chicaga je to naopak Patrick Kane, který s ním svede duel. Vsadit si můžeme vždy na lepšího z dvojice. Mezi další zajímavé dvojice patří například Bergeron s Toewsem nebo Marchand s Hossou. Kurzy na tuto příležitost naleznete ZDE.

Výsledek série

Možností na výsledek finálové série máme hned osm a můžeme si před jejím začátkem zkusit tipnout, jak se série bude vyvíjet. Nejnižší kurz je na to, že Chicago vyhraje sérii buď 4:1 na zápasy nebo 4:3. Nejvyšší kurz je pochopitelně na to, že Boston vyhraje v sérii 4:0 na zápasy.

Individuální trofeje

Jako poslední si můžeme vsadit na různé individuální trofeje za nejlepší hráče playoff a podobně. Vypsaných jich je celkem šest a vy si můžete vybrat, kteří hráči podle Vás byli nejlepší. Tipy na tuto příležitost naleznete ZDE.

Všechny sázkové příležitosti na finále NHL naleznete zde!