Česko-slovenský souboj ve finále NHL! Kdo bude úspěšnější?


Ve finále letošního boje o Stanley Cup se představí mimo jiné proti sobě také čeští a slovenští hokejisté. Kdo z nich bude úspěšnější? Na straně Bostonu jsou to dva čeští hráči a jeden slovenský, na straně Chicaga pak tři Češi a dva Slováci.

Na finálovou sérii už jsme Vám nabídly zajímavé kurzy v pondělním článku. Nyní se zaměříme zejména na české a slovenské hráče v sérii, kterých je dohromady osm a navíc patří ke klíčovým mužům obou sestav. Na straně Bostonu je velikou oporou český útočník David Krejčí, na straně Chicaga je to útočník Marián Hossa.

Pokud bychom měli vyjmenovat všechny, na straně Bostonu to jsou David Krejčí, Jaromír Jágr a pochopitelně Zdeno Chára. Na straně Chicaga potom Rostislav Olesz, Michael Frolík a Michal Rozsíval, ze Slováků pak Michal Handzuš a Marián Hossa.

Související články:

Boj o Stanley Cup bude tvrdý, získá Jágr trofej po 21 letech?

Hravá středa: Tipovačka na první utkání finálové série NHL

Na české a slovenské hráče bylo vypsáno celkem šest speciálních sázkových příležitostí. Jako první se můžeme podívat na Jaromíra Jágra. Vstřelí ve finálové sérii alespoň jeden vítězný gól? Pokud si myslíte, že ano, můžete si na tuto příležitost vsadit s kurzem 6.25.

Bude český či slovenský hráč zvolen nejužitečnějším hráčem série? Pokud si myslíte že ano, vsaďte si s kurzem 3.00, na opačnou stranu je zde kurz 1.33. Dále je zde příležitost, zda český hráč vstřelí vítězný gól v posledním zápase série. To už je veliká loterie a na tuto možnost je vypsaný kurz 7.50.

Dále tu máme souboj mezi českými a slovenskými hokejisty. Myslíte, že čeští hokejisté v sérii vstřelí více gólů než slovenští? V tom případě si můžete vsadit s kurzem 2.00, na opačnou stranu 1.72. Tyto příležitosti a mnoho dalších naleznete také ZDE!

Ostatní sázkové příležitosti na finále NHL naleznete zde!