Fenomén Jágr dvakrát bodoval, Florida ale po pěti zápasech padla [VIDEO]

Český fenomén Jaromír Jágr se po několika zápasech znovu dokázal bodově prosadit a hned se stal třetí hvězdou utkání. V zápase proti New Jersey si připsal dvě asistence, ale přesto jeho Florida prohrála s Ďábly 2:4. Panteři však potvrdili svůj vzestup formy, ve třetí třetině přestříleli svého soupeře 17:3, ale na zvrat už to nestačilo.

Jágr bodoval po čtyřech zápasech, ale na týmové body to tentokrát nebylo. Devils vyšla zejména první třetině, kterou vyhráli 2:0. Jágr se poprvé uvedl na začátku druhé třetiny, po vhazování v útočném pásmu vyslal na steč Aarona Ekblada a ten si tentokrát se skvěle chytajícím Cory Schneiderem věděl rady.

Malkin udivil svým gólem hokejový svět, je tohle vůbec možné? [VIDEO]

Také druhý gól Panterů vstřelila Jágrova pětka, ve 34. minutě snížil na rozdíl jediné branky Jonathan Huberdeau, který ale v utkání neproměnil trestné střílení. Snažil se zakončovat ve stylu Petera Forsberga, ale Schneider jeho fintu odhalil a zajistil tak Ďáblům plný bodový zisk.

Sám Jágr dostal po zápase poklonu právě od gólmana New Jersey. Ten prohlásil, že výhra s Floridou je velmi cenná, má hodně talentovaných mladých hráčů a jeden starší zázrak, tím myslel právě českého hokejistu v barvách Panterů. Ti jsou nyní v tabulce Východní konference desátí těsně za případným postupem do playoff, kde bojují mimo jiné také s nyní osmými Devils.