Malkin udivil svým gólem hokejový svět, je tohle vůbec možné? [VIDEO]


Tučňáci z Pittsburghu balancují ve vyrovnané Východní konferenci mezi pátým a osmým místem, ale v letošní sezóně se znovu mohou spolehnout na svou oporu, ruského fenoména Jevgenije Malkina. Po horší sezóny je znovu tahounem týmu a co víc, svými kousky udivuje celou NHL.

Pittsburgh sice prohrál v posledním zápase s Edmontonem 2:3 po samostatných nájezdech, ale nebýt Malkina, nebyl z toho pro domácí ani bod. Ruský hokejista si v utkání připsal dva góly a stal se druhou hvězdou utkání, zejména jeho první gól na 1:2 byl famózní.

PŘEČTĚTE SI VÍCE:

Přihrávka roku: Benn poslal Benna v oslabení vstřelit krásný gól [VIDEO]

Malkin si na modré čáře sám dokázal vybojovat puk a řítil se tak z úhlu ještě s jedním obráncem na gólmana Edmontonu Nilssona. V klíčovém momentu udělal tu nejména očekávanou věc, pustil se do bekhendové otočky, při které se uvolnil v rychlosti přes obránce a přesnou taženou bekhendovou ranou překonal i hostujícího gólmana, neskutečný kousek, který byl ihned po zápase vyhlašován za nejlepší gól dosavadního ročníku NHL.

Malkinův neskutečný gól do sítě Edmontonu:

Malkin navíc vede produktivitu svého týmu a kompletně tak dal zapomenout na loňské trápení, kde dokonce zažil měsíc bez gólu. Nyní znovu na ledě září a předvádí kousky, na jaké jsme od něj zvyklí. Zmínit musíme také jeho nedávnou trefu do sítě Minnesoty, při které předvedl na modré čáře fantastickou stahovačku a skóroval, v tomhle zápase si připsal dokonce čtyři body za dva góly a dvě nahrávky.

Jevgenij Malkin je zpět v plné síle!

A jeho povedená trefa do sítě Minnesoty: