Nejsledovanější hokejová soutěž pokračuje další várkou zápasů, čekají nás derby


Po tradičně vlažném pondělí je další den doslova nacpán solidní náloží zápasů a my se můžeme těšit jak na prestižní kanadské nebo americké derby, tak na souboje, kde by se o bodech mělo rozhodnout, obrazně řečeno, v první třetině.

New York Islanders - New York Rangers 2.10 x 3.85 x 3.00

Ostrované si tuhle chvíli užívají, protože to nikdy nebývalo zvykem, aby šli do zápasu jako jasný favorit. Jezdcům se vstup do soutěže vůbec nepovedl, brankář Lundqvist má jedny z nejhorších statistik mezi tyčemi a obrana je děravá jako ementál.

Islanders mají sice také slabší formu, ale v zápase se očekává jejich vítězství.

Edmonton Oilers - Toronto Maple Leafs 2.55 x 3.85 x 2.40

Kanadské derby dvou tradičních týmů NHL nabídne také souboj dvou protipólů. Toronto vstoupilo do kolotoče NHL konečně tak, jak si diváci přáli a jsou mezi lídry celé soutěže, zatímco dlouhodobě stagnující Olejáři se zase potácejí v nejspodnějších patrech soutěže a mají za sebou sérii tří proher.

Toronto po super vstupu do ligy zasáhl menší výsledkový výpadek, ale to zřejmě nebylo nic, co by se nedalo vyřešit, a tak se očekává jasné vítězství od hráčů s javorovým listem na hrudi.

Philadelphia Flyers - Anaheim Ducks 2.55 x 3.85 x 2.40

Další souboj, o kterém by se ještě nedávno mohlo tvrdit, že půjde o ozdobu programu dne a vyrovnanou partii. Flyers zabředli do neuvěřitelné výkonnostní krize, která se s nimi táhne již dva roky po velkém exodusu hráčů a tým ne a ne se probudit do lepších zítřků.

Anaheim naopak šlape a opět to vypadá, že bude černým koněm playoff, do které by se hráči s kačerem na hrudi měli dostat.

Kompletní program NHL na dnešní noc