Neskutečný zákrok Rama byl k ničemu, jeho spoluhráči byli příliš opatrní [VIDEO]

Byla to velmi taktická a vyrovnaná partie. Na ledě bylo minimum volného prostoru k vytváření příležitostí. Rangers skvěle obsazovali střední pásmo a úspěšně čistili prostor před brankou, takže se hráči Calgary nedostávali k odraženým pukům.

„Byli jsme možná až moc opatrní,“ postesknul si kapitán Flames Mark Giordano. Reagoval tak na skutečnost, že si brankář New Yorku Talbot připsal čisté konto poté, co na něj šlo relativně podprůměrných 21 střel.

„Během takto vyrovnaných zápasů musíte předvést něco navíc. Vytvořit si víc příležitostí, ale když je to 0:0, tak se to snadno řekne. Oba týmy hrály ostražitě.“

Bojácnou Calgary zachránil těsně před koncem první třetiny fantastickým zákrokem finský brankář Ramo. Střelu Millera do prázdné branky dokázal na poslední chvíli vyškrábnout lapačkou. Zcela jistě se jednalo o jeden z nejlepších zákroků letošního ročníku:

Ramo mohl být velkým hrdinou, protože utkání spělo k bezbrankové remíze, ale během třetí třetiny dokázali Rangers, přesněji Hayes, přece jen vstřelit gól, a nakonec zvítězit 1:0 – bez nutnosti bojovat v prodloužení o bod navíc.