NHL: Ďáblové proti Rudým křídlům v přímém boji o play offSituace na hraně postupu je velmi vyrovnaná a i když do konce sezony zbývá ještě poměrně mnoho utkání, každé z nich může být klíčové už nyní.


New Jersey Devils - Detroit Red Wings 2,25 - 3,75 - 2,80

Dnes v noci se proti sobě postaví New Jersey Devils a Detroit Red Wings, tedy dva přímí konkurenti o play off. Ve východní konferenci, do které oba týmy náleží, je k dispozici 8 míst zaručujících postup. V současné chvíli drží poslední postupové místo právě Detroit, avšak New Jersey zaostává o pouhé 3 body. Zájemců je ale více, protáhnout sezonu si chtějí také hráči Washingtonu, Columbusu a Ottawy. Nic jistého stále nemají Rangers ani Flyers a situace se tak mění téměř po každém kole.

Minulá utkání dnešních rivalů naznačují gólové hody. New Jersey vstřelilo v posledních třech utkáních 13 branek a Detroit si v minulém kole doslova povodil Ottawu v poměru 6:1, hattrickem se navíc blýsklo švédské eso Johan Franzén. Velmi zajímavá se tak jeví možnost více než 5,5 gólu s kurzem 2,55.

Pro New Jersey může být výhodou domácí prostředí, avšak Detroit nebude snadnou překážkou. Z posledních čtyř venkovních utkání si připsalo tři vítězství. Přidejme k tomu navíc kolísavou formu Devils z posledních pár dní, nejistotu ohledně setrvání dvou největších hvězd týmu Martina Brodeura a Jaromíra Jágra, je vysoce pravděpodobný úspěch rozjetých Red Wings.

Celková nabídka NHL