NHL: Edmonton chce na půde Dallasu zlomit prokletí


V jednom ze dvou nočních duelů se Dallas Stars doma přestaví proti trápícímu se Edmontonu, který je v Západní konferenci na poslední pozici. Překvapí a získá tentokrát proti Dallasu tentokrát nějaké body, nebo znovu prohraje a co víc, nevstřelí třeba ani gól?

Dallas Stars - Edmonton Oilers (pondělí 00:00)

Kurzy na utkání: 1.90 - 3.90 - 3.50

TIP UNIBETU: 1

Edmonton zatím neprožívá povedenou sezónu a už vůbec ne v zápasech proti Dallasu. Oba celky se proti sobě zatím postavily dvakrát a Edmonton pokaždé prohrál, ani v jednom zápase navíc nevstřelil branku. Byly to výsledky 0:4 a posledně 0:3. Tentokrát chce zlomit prokletí a proti Dallasu nejen vstřelit gól, ale hlavně bodovat.

To však bude mít Edmonton se svou formou velmi těžké. Z posledních pěti zápasů sice třikrát vyhrál, ale v tabulce Západní konference je stále na posledním místě a je druhým nejhorším týmem celé NHL.

Dallas na tom také není nijak světoborně a je pouze o dvě příčky vepředu. Nutno podotknout, že má o devět bodů více a na domácí půdě je rozhodně favoritem. Kurz 1.90 na vítězství domácího celku je poměrně vysoký a po předchozích dvou výsledcích se rozhodně vyplatí ho zkusit.

Kromě toho si můžeme znovu vsadit na klasické příležitosti jako třeba počet gólů v utkání, přesný výsledek, střelce a nebo také to, zda Edmonton tentokrát skóruje. Po třetí za sebou však není příliš pravděpodobné a vyplatí se vyzkoušet to, že hosté vstřelí méně než 1,5 gólu s kurzem 3.45.

Ostatní sázkové příležitosti na NHL naleznete zde.