NHL jde do finiše, věříte svým favoritům?


Blok zápasů ze čtvrtka na pátek nabídne několik atraktivních duelů, ve kterých půjde týmům o holé bytí a nebytí v playoff, které se kvapem blíží. Podívejte se na naší nabídku.

New York Rangers - Florida 1.62 x 4.35 x 4.60

Jezdci z New Yorku drží poslední postupové místo ve svých rukou, avšak tlačí se na ně další a další týmy, a proto nejbohatší klub musí v ligovém finiši zabrat, aby se nemusel ohlížet na ostatní kluby. V noci nastoupí proti beznadějně poslední Floridě, a tak dva body by měly být povinností.

Jezdce táhne centr první řady Derek Stepan, který nastřádal již 10 bodů (5+5) v osmi dubnových zápasech. Prokáže svou momentální formu i v tomto utkání?

Unibet věří Rangers.

Philadelphia - New Jersey 2.20 x 3.80 x 2.90

Zápas atraktivní zejména pro českého diváka, zatímco pro oba celky zřejmě klíčový. Ani jeden tým nedosahuje kvalit svého jména, oba kluby jsou relativně daleko od playoff, ale teoretická šance pro ně stále žije.

Favority jsou Flyers, kteří se na konci základní části rozjeli, mají šest výher v posledních deseti zápasech, naopak Ďáblové ve stejné porci zápasu ani jednou nezvítězili.

Jakub Voráček vstřelil druhý gól v druhém zápase po sobě a nyní jich má již 19, čímž si vylepšil osobní rekord.

Jasným favority jsou Letci.

Dallas - Vancouver 2.80 x 3.80 x 2.25

Taky pro Dallas je tento zápas de facto určujícím. Pokud Hvězdy nevyhrají, mohou playoff zamávat, v opačném případě jejich šance bude stále živit malá jiskřička naděje. Vancouver i nadále prokazuje vzestup za poslední roky a opět bude bojovat pravděpodobně o příčky nejvyšší v bojích o Stanley Cup.

Oba týmy se v posledních deseti zápasech radovaly šestkrát

Dallas se momentálně spoléhá na brankářskou dvojku Richarda Bachmana a ten zatím nezklamal. Tři výhry v řadě, fantastický výkon proti Chicagu a úspěšnost 96,3% z těchto tří zápasů, což je famózní číslo.

Kompletní nabídka NHL na tento den.