NHL sázkové tipy: Vancouver dnes večer ukončí své působení v play-off

Čtvrté utkání mezi Ottawou Senators a Montrealem Canadiens bude po posledním setkání určitě chutné.

Ottawa slavila velké vítězství 6:1 ve velmi emotivním zápase. Rozdáno bylo monstrózních 236 trestných minut a to včetně několika desetiminutových trestů.

Canadiens musejí být soustředění a potřebují především vychladnout. Nekázeň by jim zkomplikovala cestu za srovnáním série.

Ottawa však bude hře pět na pět dominovat a pokud se jim podaří vstřelit první gól, pak se jejich obrana snadno nevzdá vedení. Věříme proto v další vítězství Senátorů – 2,20.

Minnesota Wild zavzdorovala velkému favoritovi a dokázala se vrátit proti Chicagu Blackhawks zpátky do hry. Dnes večer by mohli znovu překvapit.

Ani jeden z týmu není příliš zaměřený na fyzický styl hry, ale zlepšení tohoto atributu přineslo Wild pozitivní výsledky. Například se jim povedlo vymazat kapitána Jestřábů Jonathana Toewse, který prozatím nezískal ani bod. Obvykle klíčový hráč.

Bude potřeba Chicago ztlumit, než se jim povede rychlý comeback. Tedy než se dostanou do top formy, jakou předváděli po celou sezonu. Lákavě vypadá remíza – 3,70 a také vítězství Chicaga včetně prodloužení – 1,58.

Vancouver je první tým, který má hlavu na špalku. Canucks prohráli se San Jose Sharks už tři zápasy a dnes večer mohou vypadnout.

San Jose se zlepšili ve všech činnostech a jsou prozatím nad síly svého soupeře.

Brankáři to je ve Vancouveru velké dilema a to prakticky celou sezonu – neustále propírané téma. Roberto Loungo chytal docela dobře v prvních dvou zápasech, ale v neděli musel uvolnit místo kolegovi Cory Schneiderovi. Schneider vystřídal svého kolegu, po pátem inkasovaném gólu.

Všichni hráči musejí předvést daleko lepší práci v eliminaci Logana Coutura a Pavelskiho. Toto duo Žraloků nasbíralo 12 bodů. Věříme, že San Jose ukončí sérii – 2,15.