NHL: Série mezi Red Wings a Chicagem se za stavu 1:1 stěhuje do Detroitu


Mistrovství světa v hokeji je u konce, ale hokejový program stále pokračuje atraktivními boji v playoff NHL. V plném proudu je druhé kolo vyřazovací fáze a nyní se směřuje ke třetím zápasům. Detroit se v sérii proti Chicagu poprvé představí na domácím ledě.

Detroit Red Wings - Chicago Blackhawks (úterý 01:30)

Kurzy na utkání: 2.80 - 3.65 - 2.30

TIP UNIBETU: 1

Druhé kolo playoff NHL je v plném proudu a ve třetím duelu v sérii mezi Detroitem a Chicagem se Křídla poprvé představí na domácím ledě. Z půdy Chicaga si Detroit přivezl jedno vítězství a splnil tak svůj cíl, nyní chce doma oba zápasy vyhrát a nakročit k postupu do dalšího kola.

Nebude to však mít jednoduché. Oba úvodní zápasy byly velmi vyrovnané a to se očekává od průběhu celé série. V prvním duelu zvítězilo Chicago doma 4:1 a mělo více štěstí, ve druhém se karta obrátila a stejným poměrem vyhrál zase Detroit.

V prvním kole playoff Křídla vyřadila ambiciózní a silný Anaheim, Chicago se podle očekávání dostalo dál přes Minnesotu Wild. V sezóně základní části bylo o dost úspěšnější Chicago, které vyhrálo nad Detroitem všechny čtyři zápasy, z toho tři až v prodloužení.

Kdo je favorit tentokrát? Kurzy ukazují, že nikdo. Nižší kurz je překvapivě na hosty z Chicaga, kteří budou chtít získat ve svůj prospěch z ledu Detroitu také minimálně jedno vítězství. Náš bookmaker si však myslí, že Detroit vyhraje ve druhém zápase v řadě za sebou a ujme se v sérii vedení 2:1.

Ostatní sázkové příležitosti na playoff NHL naleznete zde!