Noční zápasy NHL: Přiblíží se Anaheim vedoucímu Chicagu?


Hokejisté Anaheim a Toronta patří k nejpříjemnějšímu překvapení letošního ročníku NHL. Anaheim jede na půdu Nashvillu, Toronto hraje derby s Ottawou Senators. Tyto dvě utkání patří k tomu nejatraktivnějšímu, co dnešní noc nabídne. 

Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators 2,20 - 3,70 - 2,90

V Torontu se bude hrát atraktivní střetnutí nejen z pohledu, že jde o tradiční derby, ale i z toho důvodu, že oba týmy ve čtrnácti utkáních získali šestnáct bodů. Severovýchodní divize je velmi vyrovnaná a každý bod se počítá. Zvlášť při zkrácené sezoně je každý zápas důležitý.

Toronto již delší dobu čeká na výraznější úspěch, letos ale sezonu nerozehrálo špatně a bude útočit na pozice play off. Úvod února se Maple Leafs vydařil náramně, čtyřikrát v řadě zvítězili. Prohráli až na hřišti Caroliny. Naopak Ottawě se poslední utkání tolik nevydařily, tři ze čtyř prohrála.

Je zřejmé, že aktuální forma hovoří pro domácí tým. I tak se dá očekávat velmi vyrovnané utkání, které můžou rozhodnout až nájezdy. Mírnými favority jsou hráči Toronta.

Nashville Predators - Anaheim Ducks 2,15 - 3,75 - 2,95

Hokejisté Nashwillu hostí kačery z Anaheimu a mají ideální příležitost bodově se jim přiblížit. Budou to mít ale velmi těžké, protože hráči Anaheimu se rozjeli a stejně jako Toronto mají aktuálně více bodů, než se před sezonou předpokládalo.

Nashvill rozjel sezonu špatně, ale postupem času se jeho výkony zlepšovaly a nyní má vyrovnanou bilance sedm výher a sedm proher. S tím, že v poslední době převažují dvoubodové zápasy. Mužstvo Anaheimu doposud odešlo ze hřiště poraženo pouze třikrát, nyní drží šňůru tří vítězných utkání v řadě.

Týmy už se jednou v sezoně potkaly, úspěšnější byl po nájezdech Anaheim. Predátoři mají tedy soupeři co oplácet a také podle sázkových kanceláří jsou těmi, kteří by měli vyhrát.