Pittsburgh chce odčinit porážku s Bostonem domácím zápasem proti Columbusu


Tučňáci z Pittsburghu mají v současné době skvělou formu, ale povedenou sérii přerušili sobotní porážkou proti Bostonu. Reputaci si chtějí napravit před domácím publikem v utkání proti Columbusu, který bojuje o příčky zajišťující postup do playoff.

Pittsburgh Penguins - Columbus Blue Jackets (úterý 01:30)

Kurzy na utkání: 1.67 - 4.30 - 4.20

TIP UNIBETU: 02

V této fázi sezóny kanadskoamerické NHL se Pittsburghu opravdu daří a díky skvělým výkonům z posledních zápasů se vyhoupli tučňáci dokonce na první místo v tabulce Východní konference, kde je nyní o skóre před Montrealem. Třetí Boston má o bod méně, ale také o dva zápasy méně. 

Jako další soupeř čeká Pittsburgh na jeho ledě Columbus Blue Jackets. Nevyzpytatelný tým, který v případě ideálního výkonu může obrat o body každého. V posledních dvou zápasech navíc Columbus uspěl proti Tampě a Minnesotě a v obou zápasech navíc udržel čisté konto, což je slušný příslib do zápasu proti favorizovanému Pittsburghu.

V již zmiňovaném zápase Pittsburgh v sobotu prohrál 2:3 na půdě Bostonu Bruins. Předtím však vyhrál pět zápasů v řadě a na tuhle sérii chce nyní znovu navázat. Columbus je ale na koni a kurz 4.20 na výhru hostí se pro odvážnější sázkaře rozhodně nemusí ztratit.

Náš bookmaker na utkání tipuje právě mírné překvapení a navázání na skvělé výkony Columbusu z posledních dvou zápasů. Konkrétně tipuje neprohru hostujícího celku, uvidí diváci v Pittsburghu překvapení?

Ostatní sázkové příležitosti na NHL naleznete zde.