Pittsburgh chce zůstat stoprocentní, Jágr vyhlíží první výhru


Florida Panthers - Pittsburgh Penguins

Kurzy: 3,85 - 4,10 - 1,77

Ani vážná nemoc a dlouhá pauza druhého brankáře Vokouna, Tučňáky nijak negativně neovlivnily. Tým kolem kapitána Crosbyho (který je od začátku sezony nejproduktivnějším hráčem mužstva) vyhrál všechna tři utkání, do kterých nastoupil a stoprocentní bilanci by si rád udržel i na ledě Floridy.

Florida, tým bez hvězd, má zatím úplně jiné starosti a snad krom ve formě hrajícího obránce Briana Campbella nemůže být spokojena s ničím, co se kolem ní děje. Šance na body proti největšímu favoritovi soutěže jsou naprosto minimální.

Calgary Flames - New Jersey Devils

Kurzy: 2,55 - 3,70 - 2,45

New Jersey měl být nejsledovanějším týmem českých fanoušků, ale jeho pomalejší nástup a naopak raketový Tomáše Hertla přesunul zájem našich fandů i médií na opačnou stranu Spojených států.

Čeští hokejisté hrají mezi Ďábly podle očekávání prim, Židlický s Eliášem a Jágrem jsou mezi čtyřmi nejlepšími v bodování klubu, nicméně radost jim musí kalit týmové výsledky. Ve čtyřech zápasech nedokázali Devils ani jednou vyhrát, všechny tři body vybojovali za porážky v prodloužení.

Zápas v Calgary hodně ovlivní i další Čech, Jiří Hudler, který táhne pro změnu Plameny. V tomto zápase existuje hodně vysoká pravděpodobnost, že bude po 60 minutách vyrovnaný.