Playoff v NHL: Boston může slavit postup, Detroit se vzchopil


Nejsledovanější hokejová liga na světě, NHL, vstupuje do své druhé poloviny v rámci semifinále konferencí. Zatímco Žraloci a Králové svádí vyrovnanou sérii, Detroit vede nad Chicagem a může své vedení posunout na práh postupu do finále západní části. Zcela jednoznačný průběh zatím vidíme v duelu Bostonu s Rangers. Medvědi s Jágrem a Krejčím mohou vítězstvím slavit postup.

New York - Boston 2.35 x 3.55 x 2.80

Medvědi vedou již 3:0 na zápasy a mohou tak slavit postup do finále Východu, pokud opět Jezdce pokoří. David Krejčí i nadále pokračuje v životních výkonech a vede kanadské bodování. Podle nás se to Bostonu podaří i díky lepší psychice, protože mají dva mečboly k tomu, aby sérii rozhodli.

Detroit - Chicago 2.80 x 3.70 x 2.30

Detroit v základní části předváděl často velmi podprůměrné výkony, s odřenými bruslemi se Rudá Křídla dostala do vyřazovací části a ani v prvním kole s Minnesotou to nebyla procházka růžovou zahradou. Tradiční hokejový tým však prošel dál a nyní si vyšlápl na ambiciózní a mladý tým z Chicaga a díky zkušenostem vede 2:1 na zápasy. Jestřábi to budou mít venku těžké, ale mají dostatečně kvalitní ofenzivní sílu k tomu, aby sérii dostali opět do vyrovnaného stavu.

Kompletní nabídka NHL