Přeruší Dallas sérii porážek? Michálek může oslavit třetí výhru v řadě


V noci z pátku na sobotu se v NHL opět představí celá řada český hráčů, ať už to bude hvězdný Jaromír Jágr se svým Dallasem, ve výtečné formě hrající Milan Michálek, nebo hned kolonie krajánků v dresech Phoenixu.

Phoenix – Dallas

2.15 – 3.85 – 2.90

Tip: 2

Hvězdy z Dallasu nedokázaly vyhrát již čtyři zápasy v řadě. Mizerná série je o to více skličující, že je mimo mizernou hru obrany velmi špatný i útok. V posledních dvou zápasech vstřelil Dallas jen jediný gól.

Phoenix, který má ve svém středu hned čtyři české hráče, má bilanci během prvních sedmi zápasů letošní zkrácené sezony naprosto totožnou jako Dallas. V posledním zápase přišla porážka s Edmontonem.

Na závěr je však nutný uvést fakt, že nejpovedenější utkání Dallasu v letošní sezoně přišlo hned na úvod a to právě proti Phoenixu. V památném utkání posbíral Jágr čtyři body.

Ottawa – Carolina

2.35 – 3.85 – 2.60

Tip: 1 

Zápas mezi Ottawou a Carolinou by mohl zaujmout českého diváka především z toho důvodu, že v dresu Senátorů nastoupí Milan Michálek, jakožto prozatím třetí nejproduktivnější hráč svého týmu a pátý mezi Čechy v zámoří.

Není to však jen Milan Michálek, kterému se daří. Celá Ottawa Senators vstoupila do sezony skvěle. S jedenácti získanými body je první ve Východní konferenci.

Carolině letos prozatím sedlo pouze Buffalo. To dokázali Hurricanes porazit hned dvakrát za sebou. Na Floridu, Tampu a Bosten však recept nenašli. Momentálně se tak řadí k horšímu průměru ligy. Utkání však mají na východě odehráno nejméně.  

 Ostatní sázkové příležitosti na víkendové zápasy naleznete zde!